• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
cliffburton - специалист
Здравейте!!!

Понеже не видях раздел за инструменти ще питам пак в този раздел.
Питането ми е за режещ инструмент който съм виждал на картинки но не знам как се казва и съответно как да го потърся....
Представлява нещо като абразивна корда(абразивен шнур), гъвкава ножовка или нещо подобно....

Ако някой се сеща и знае как се казва нека помогне. А пък ако каже и магазин където го има ще е направо върха.
:2thumbs:

Благодаря предварително!!!
jekasus - майстор
cliffburton написа:
Здравейте!!!

Понеже не видях раздел за инструменти ще питам пак в този раздел.
Питането ми е за режещ инструмент който съм виждал на картинки но не знам как се казва и съответно как да го потърся....
Представлява нещо като абразивна корда(абразивен шнур), гъвкава ножовка или нещо подобно....

Ако някой се сеща и знае как се казва нека помогне. А пък ако каже и магазин където го има ще е направо върха. :2thumbs:

Благодаря предварително!!!
За да видят хората, какво си написал :-D
Andri01 - майстор
Това е корда с абразивен диамантен прах за твърди материали. Използва се като лента за ножовка/не знам обаче,на обикновена ножовка дали може се сложи/. Потърси в Практикер или Баумакс.
cliffburton - специалист
jekasus написа:
cliffburton написа:
Здравейте!!!

Понеже не видях раздел за инструменти ще питам пак в този раздел.
Питането ми е за режещ инструмент който съм виждал на картинки но не знам как се казва и съответно как да го потърся....
Представлява нещо като абразивна корда(абразивен шнур), гъвкава ножовка или нещо подобно....

Ако някой се сеща и знае как се казва нека помогне. А пък ако каже и магазин където го има ще е направо върха. :2thumbs:

Благодаря предварително!!!
За да видят хората, какво си написал :-D
Извинявай но не разбирам коментара ти!!!
Какво трябва да видят хората и какво толкова съм написал??? Нещо нередно ли съм писал???
novgradski - специалист
Junak написа:
Диамантено въже
Както са ти посочили ...напиши
"diamond rope cutting" в Google -изображения
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=dia ... 4ATH3oH4Bg
....и виж дали прилича на някои от тези.
ebahti - майстор
Може и "гарота " да напишеш.Ама не знам за какво ти требва ??? :-D
dadko - майстор
Волфрамова нишка или струна за ножовка. Представлява струна с кръгл осечение, в краищата с уши за закрепване в стандартен лък за ножовка
http://www.servina.net/pimages/14561_1m.jpg
http://remont-price.ru/goodimg/instrume ... 4+30_l.jpg
Предполагам това е, за което питаш
cliffburton - специалист
ebahti написа:
Може и "гарота " да напишеш.Ама не знам за какво ти требва ??? :-D
Трябва ми за да махна едни декорацийки които бях правил преди. Искам да ги отстраня от стената без да ги повредя. Залепени са с монтажно лепило и не се сещам за друг начин да ги махна.....
Ще сменям апартамента но много държа да си ги взема със себе си.

Ако имаш по-добра идея ще се радвам да я споделиш.
Иначе наистина точно за тези волфрамови нишки си мислех но не знаех наименованието и съответно как да ги потърся по магазините.

П.П. Става дума за тези рибки на картинката която прикачвам по-долу.

Прикачен файл

IMAG0016.jpg
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за инструмент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: