• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
ico_juve - напреднал
Това е почти готовата ми кухня.....все още е мръсничка, но побързах да ви я кача за д я оцените :) Проблема ми е какво да сложа на витрината перде или щора :(

Прикачен файл

S2021094.JPG
....
S2021094.JPG (20.47 KиБ) Видяна 15853 пъти

Прикачен файл

S2021095.JPG
S2021095.JPG (24.87 KиБ) Видяна 15853 пъти

Прикачен файл

S2021107.JPG
S2021107.JPG (27.96 KиБ) Видяна 15853 пъти

Прикачен файл

S2021109.JPG
S2021109.JPG (31.22 KиБ) Видяна 15853 пъти

Прикачен файл

S2021114.JPG
S2021114.JPG (19.09 KиБ) Видяна 15853 пъти
Emerald - модератор
Честито!

Два цвята ламинат ли си сложил или така ми се струва? Или май под масата е теракот? Гръбчето не е ли облицовано?

Харесва ми, но май си се престарал със жълтото. Сам ли си оцветява латекса?

За прозореца. Моя е почти същия, но балкона ми е открит и стила е малко по-различен. На този изчистен съвременен стил ще върви по едно право и едноцветно платно отстрани и витрината оставена открита. В светло сиво да кажем ако решиш да не излизаш от гамата тон в тон (въпреки, че жълтото в такъв вид не се вписва). Тъкмо с платното и тръбите ще си прикриеш.
ico_juve - напреднал
Благодаря!
Ламината е венге на черти от всички цветове на кафявото, на снимката не се вижда добре. Омбинацията е с гранитогрес. За платното си много права и аз съм го мислил но незнам как да го закача-ако имаш нещо подобно на снимка ми прати,моля те :)
Цветовете са много по-тъмни и не е така искрящо както изглежда :) на снимката е стресиращо жълто, а всъщност е много тъмно жълто, съответно и зеленото на терасата:)Латекса е оцветен на комп :) не съм го правил
ico_juve - напреднал
"? Гръбчето не е ли облицовано"


за кое гръбче питаш, че не рабрах
kiril - напреднал
ico_juve написа:
"? Гръбчето не е ли облицовано"


за кое гръбче питаш, че не рабрах
пита за термоплота :)
Поръчал съм си почти същата кухня във венге и до месец ще постна снимки :) Наистина стои съвременно. Умувам още за цвета на стените. Също съм с гранитогрес, но доста по светъл цвят. Вероятно ще търся контраст с значително по-тъмни стени. Дори имам и такава витрина :lol:
Харесва ми много. Венгето стои добре, но има опастност да потънеш в тъмнина, за това някои цветни акценти в кухнята могат да разчупят този "мрак". Било то и аксесоари, или светли шамотени съдове по лавиците. Чудесно ще се вписват с венгето.
Честито, да си я ползваш с кеф :-D
ico_juve - напреднал
Kiril, mersi:)
Shte 4akam da ka4i6 snimki :)

Izwinete me wsi4ki no ne moga da prewkliu4a na kirilica
Колко пари ти излезе тази кухня. Наистина е много хубава
Emerald - модератор
За платното си много права и аз съм го мислил но незнам как да го закача-ако имаш нещо подобно на снимка ми прати,моля те Smile
Е, ти пък...Имах впредвид най-обикновенно перде на люверси. Не много широки две части за да не се дипли силно. Платът някакъв сребрист металик за да се връзва с инокса. :? Може разбира се японски платна да използваш, но те са неудобни и по-няма да стои добре според мен. :?

http://www.svrus.ru/images/uploaded/id893.gif
greengara - напреднал
нещо не мога да разбера - къде трябва да закачи тази завеса за баня
Emerald - модератор
greengara написа:
нещо не мога да разбера - къде трябва да закачи тази завеса за баня
:-D Страшна асоциация. Не бях чувала някой да оприличава пердетата на люверси с пердета за баня. Всъщност, между двата вида пердета няма никаква разлика, независимо какъв е начинът на окачване и корнизът. С
допълнението, че често в банята слагат непромокаема подплата или изпозват непромокаеми платове. Не винаги, но използват.

Люверсите се използват масово в дизайна на пердета в съвременен стил за всякакви помещения.

Изображение

Ето тук в интериор перде на люверси:

http://www.lui.ru/archive/58/3/3

http://www.lui.ru/archive/58/5/1
  • 1
  • 2

Тема "Ето това е моята кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: