• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Chefo77 - майстор
Няма да сгрешите според мен. Доколкото зная, сами си правят техниката, не я поръчват на знайни и незнайни производители.
Аз лично съм планирал при ремонта на кухнята, фурната и котлоните да са на ТЕКА. Така или иначе свободностоящата печка няма да векува. Сега имаме само абсорбатор техен, вече три години го тормозим, никакви забележки.
toshetozaz - специалист
Тека,Фагор,Еуролукс(не Електролукс) за мен са на едно ниво.Тека и Фагор има готини промоции в момента.За Еуролукс мога да кажа,че сервиза им е ок и е мобилен,което е голямо предимство.
Делян - специалист
На моя аспиратор Тека тъкмо преди 2 месеца, на 4-та или 5-та година, му гръмна управлението. 60 лева и пак е в боя.
Не искам да кажа нещо лошо - вечна техника, особено в днешно време няма, но да не се очакват чудеса...
grizan1980 - специалист
Купих на жената печка и котлони финлукс щот бяха на промоция.Вече две години ги експлоатира и няма проблеми. Пералнята и хладилника са на беко. Не са кой знае колко скъпи ама си бачкат.... И жената доволна , че покрай малкия що пране и готвене са видели.... Напоследък си мисля плота да сменя с индукционен , но много кинти ми се виждат
Ето едно мнение за Тека:
НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАТ ПАРИТЕ!
Много скъпи за качеството което предлагат.
1. Аспиратор Тека:
+ Шум - нормален към тих, на ниски обороти.
+ функционалност - средна към добра.
+ Има таймер за самоизключване
- външен вид добър, отвътре ламарини дето може да те порежат докато чистиш филтрите.
- Вибрацията е огромна. Чашите по шкафовете ми дрънчат.
- монтажа и закрепването на самия аспиратор е направо като за китайска детска играчка.
- копчето за осветлението реагира без докосване, вероятно от вибрациите.
- за тези пари са могли да сложат 2 лед крушки Г9 вместо крушки с нажежаема жичка.

2. Мифка:
+ 75 години гаранция
+ красива
+ функционална
+ лесен, бърз и безпроблемен монтаж
- издраска се на 2-та година
- цедката, която и запушва сифона (задържа водата в мифката) след 1 година се разхлаби и се самозатваря.

3. Смесител за кухня.
+ красив
+ безшумен
+ лесен и безпроблемен монтаж
+ функционален и кранчето е с плавно и равномерно подаване на вода.
- абсолютно нефункционален режим на душ! пръска навсякъде, струята е с високо налягане и водата отскача от мифката и отива навякъде. Лесно се запушва душа.
- душа неможе да работи ако крана е намален и водата е с по-малко налягсне. Самоизключва се.
- цедката на смесителя ръждяса!!!

Според мен, за парите които съм дал, ~ 1000 лева би трябвало тези минуси да не съществуват. Или поне само заради името което фирмата си налага.

Не бих си купил Тека отново, на тези цени!
optimeon - специалист
Съгласен съм с последното мнение!


Потребителят получи предупреждение от модератор за това мнение
Antonii - майстор
Ако е Тека правена за българия, то нищо чудно.
Между другото някой да има впечатления от абсорбатор за кухня модел SCRIGNO на Faber.
Chefo77 - майстор
optimeon написа:
Съгласен съм с последното мнение!
И с кое точно си съгласен с последното мнение, след като благодариш за предложенията в съседната тема? Имал си Тека, ползвал си Тека, разглеждал си Тека и не си доволен? Или си поредния трол, трупащ мнения и използващ общо 10 думи във всичките си мнения, основно в комбинация тип "Благодаря за съветите"?
Не споря с smacker, че е изтеглил късата клечка - защото познавам МНОГО клиенти и с арматура, и с уреди на Тека и не се сещам някой да е останал недоволен, но нейсе - не може всички да са доволни.
  • 1
  • 2

Тема "Съвет за домакински електроуреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: