Мечтата на всяка домакиня
kavi67 - специалист
Не намерих подобна тема,но ако има моля за извинение!Работата е малко 'след дъжд-качулка',че оставих всичко да е зад (евентуалната!)съдомиялна за вграждане.Вече съм измазал с ароциментова мазилка,но някой ми спомена,че ще ми пречат за вграждането на съдомиялната,и било добре всичко да се намира в шкафа на мивката.Кажете има ли такава вероятност,или да ги оставя така?
kozl - майстор
Ами контакта едва ли ще пречи зад миялната ако е за скрита инсталация, но ВК изхода + кран и евентуално канала + коляно зависи как е направен могат да пречат. Аз за нашата съм извел водопровод от крана за смесителя - канала в сифона на мивката, който си е направен с разклонение за миялна. Отзад зад миялната са само маркучите. Е малко има преходни дупки през преградите на кухн.шкафове и така. Иначе имам и на гърба ама стоят затапени и на канала и на водопровода.
VLADO66 - майстор
Зад миялната не се оставят никакви изводи,ни вода,ни канал,ни ел.-разстоянието е малко.
SoWhat - специалист
Най-вероятно ще пречат. Особено щом ще е за вграждане. Освен, ако не е някой по-плитък модел, както има при пералните.
kavi67 - специалист
Разбрах,ще ги местя тогава за по-сигурно.Съдомиялна скоро няма да видя,но поне шкафа и захранването да се направят както трябва.Благодаря,и лек ден!

Тема "Къде се оствят изводи за Ел,ВиК на съдомиялна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: