• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Мечтата на всяка домакиня
EDI - майстор
Тъй де, направи го вече :partyman: .Аз не знам кое е по-евтино, ама на жената съм казал манджата да е вкусна, ако ще на двора на огън да я готви. :lol:
ZEDYCUS - майстор
Ай ся на двора. :wink: Знаем та тебе, имаш камина там. :-D Остави колегите да си ги премерят. Тамън завършек на темата на Максуел, започна с шкафовете, ще завърши с готвенето. Пълен цикъл. :-D :partyman:
EDI - майстор
Ми тъй де, пак на двора и то на огън. :-D
pachosz - специалист
EDI написа:
Ми тъй де, пак на двора и то на огън. :-D
То не му пречи на Макс след терасата и на двор някъде (ако си няма у тях) да спретне нещо такова :o
М-у другото, Еди и аз съм фен на АРИЯ, ама по ме кефиха до 2003-та докато си бяха с Кипелов. Той не че и сега не ходи на концертите им, ама все си е гостуващ :supz: :supz: :supz:
EDI - майстор
Вярно е за добрия стар вокал. :partyman: След разпадането и той изпадна в криза и не е вадил нещо кой знае какво ново.Скоро слушах новия албум на АРИЯ 2014 г. - ЧЕРЕЗ ВСЕ ВРЕМЕНА, добре е, ама не е както беше, малко отстъпление от последните години.Артур Беркут имаше хубав глас, но нещо не станаха нещата.Житняков ми харесва, предния албум беше хубав.Слушай старата му група ГРАНЪ КУРАЖ, убийствени неща.Абе, добрия стар железен рок.
maxuel82 - специалист
:? Къде се отплеснахте, бре :? :lol: :partyman: Вече две манджи правя лично на плота и мога да кажа, че съм доволен ! Манджата завира почти с бързината на газовия котлон ( с 1-2 мин закъснение ) харесва ми прецизната регулировка която може да се прави и манджата да къкри слабо и равномерно -с газта по-трудно се постига тази "настройка" може и котлона да ми е бил "ментак" ,но докато не "загрееше" аз го намалям ,но щом пусна врътката пак се увеличаваше леко ,накратко трудно се регулираше ,пък аз опреквах жената че често изкипява манджата :) Заради това ,че работи импулсно, може да се вари мляко без да изкипи :shock: хванах му "чалъма" а това е голяма "екстра" :-D ! Всичко е добре, само дано не се уплаша ,като видя сметката за тока :rolleyes: А ,че най-вкусните манджи стават на огън - тук няма две мнения ! Лятото карам баба ми на село да ми пържи чушки на огън и стават невероятно вкусни :arrow: като бяхме малки си спомням, че много се готвеше на огън - лятото на двора ,зимата на печката на дърва и всичко сготвено на село беше истински вкусно , но последното десетилетие и бабите станаха модерни и видяха кое е лесното ,та вече не им се занимава :lol:
pachosz - специалист
Mа ти верно си многофункционален мъж, Макс :wink:
Работата ти не знам каква е, ама извън нея мебел направи, манджи готвиш, и кво ли не още :partyman:
А за тока кво да се плашиш, то и преди пак сте готвили, сега какво различно толкова. Дали е в кухнята или на терасата...
bagera1 - специалист
И по-скъпо да е, заслужава ли си да си разваляш комфорта за 5 лева месечно? А и е красиво, също като шкафа. Със здраве да си го ползвате
maxuel82 - специалист
Мисля че е редно да покажа и крайния резултат с уредите !
Прикачен файл:
SNV81531.JPG
Прикачен файл:
SNV81530.JPG
, а по този начин реших "проблема" с цокъла -може и да не се прави баш така, ама като не монтирах крачета за цокъл :)
Прикачен файл:
SNV81528.JPG
Прикачен файл:
SNV81529.JPG
П.П. тук е мястото да изкажа най-искрена Благодарност на ZEDYCUS и pachosz , които много ми помогнаха :partyman: както и на всички които се включиха в темата :partyman: :drinkers: ! БЛАГОДАРЯ МОМЧЕТА !!! :partyman: без Вашата помощ нямаше да се справя :partyman: :partyman: :partyman: !!!!!
pachosz - специалист
Супер е станало! :partyman:
Блендата и така става, става и със закопчалките за комарници, по-важно, че е станало :o
Само ще си позволя една малка забележка, ама тя май вече не може да се поправи. Десният гръб е трябвало мааалко по-плитък да е, да не стърчи пред плота. Иначе вече на 50% си готов за мебелист :wink:
Със здраве да си ползвате придобивката на терасата :partyman:
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Тема "Шкаф на тераса - откъде да започна ???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: