• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Найка - помощник
masteradmin написа:
Затова моите плотове в кухнята са от естествен гранит.
Извинявай, че използвам темата, но колко ти излезе плота от гранит? Размер/цена Имам представа от кухнята ти/ снимки ту/ И е много топла и уютна. :)
Повечето стандартни плотове, които се продават по строителните хипермаркети ТУК , определено не издържат на горещи дъна на тенджери, Емералд. Топли неща - да, но не и нажежени.
Тоест, ако правим горещ секс върху плота - ще издържи, но на нажежена кафеварка - не. :) :)
Emerald - модератор
Тоест, ако правим горещ секс върху плота - ще издържи, но на нажежена кафеварка - не. Smile Smile
Със сигурност са ни различни плотовете. :-D Нашите издържат прекрасно и на двете. Абе на секс не са пробвани, но подложки за горещи неща тук не се ползват-трябва и на секс да издържи. :lol:
shadowman - майстор
Найка написа:
masteradmin написа:
Затова моите плотове в кухнята са от естествен гранит.
Извинявай, че използвам темата, но колко ти излезе плота от гранит? Размер/цена Имам представа от кухнята ти/ снимки ту/ И е много топла и уютна. :)
Повечето стандартни плотове, които се продават по строителните хипермаркети ТУК , определено не издържат на горещи дъна на тенджери, Емералд. Топли неща - да, но не и нажежени.
Тоест, ако правим горещ секс върху плота - ще издържи, но на нажежена кафеварка - не. :) :)
Гледам, че си от Пловдив и мога да те насоча къде да провериш за плотове от камък, ако не знаеш де. Отиваш в "Монолит", това е по пътя за Скутаре, преди гробището... А плотовете които се предлагат по хипермаркетите според мен са второ качество (тези от по 15 лева метъра), до евтинити има и едни по 40 лева на метър.
Там от където пазаруваме плотовете се водят италиянски, немски и на кроношпана (по моему най-смотаните, щото покритието им е наполовина колкото на другите). Тия дни ще пробвам да сложа нажежена тенджера на плота в нас (сега си я правя и ще ползвам отпадъка за тест).
Найка - помощник
Благодаря, Шадоу, познавам Фирмата "Монолит", не се бях сетила...
shadowman - майстор
Днес пробвахме нашия плот. Варихме картофи на печката, като дойде време свалихем тенджерата и я сложих на парче отпадък от плота, постоя докато изтине и всичко си бе ОК.
Би ли кала как се води плота, какво имитира, име?
  • 1
  • 2

Тема "Хора,да ви се оплача!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: