Мечтата на всяка домакиня
pi6ligara - специалист
Здравейте, ще купувам малък бойлер за под мивка, 10 или 15 литра. Има голям избор, но общо взето съм се ориентирал към Аристон, Горение и Атлантик, Стибел Елтрон ги изключвам, защото са по 4 стотака и на горе. Бюджета е около 200лв, моля запознатите и препатилите да помагат. :-D
mrsch66 - специалист
съб юни 08, 2019 12:46 pmpi6ligara написа:
Здравейте, ще купувам малък бойлер за под мивка, 10 или 15 литра. Има голям избор, но общо взето съм се ориентирал към Аристон, Горение и Атлантик, Стибел Елтрон ги изключвам, защото са по 4 стотака и на горе. Бюджета е около 200лв, моля запознатите и препатилите да помагат. :-D
Най-евтиния с най-голяма гаранция няма значение външния вид защото ще го виждаш само когато вадиш торбата с боклука ако кошчето е монтирано на вратичката.
nikolov333 - майстор
Аз съм с този Атлантик и съм доволен, но май не се произвежда вече и не намирам цени..

Прикачен файл

IMG_20190608_132346.jpg
pi6ligara - специалист
съб юни 08, 2019 1:04 pmmrsch66 написа:
съб юни 08, 2019 12:46 pmpi6ligara написа:
Здравейте, ще купувам малък бойлер за под мивка, 10 или 15 литра. Има голям избор, но общо взето съм се ориентирал към Аристон, Горение и Атлантик, Стибел Елтрон ги изключвам, защото са по 4 стотака и на горе. Бюджета е около 200лв, моля запознатите и препатилите да помагат. :-D
Най-евтиния с най-голяма гаранция няма значение външния вид защото ще го виждаш само когато вадиш торбата с боклука ако кошчето е монтирано на вратичката.
Всичките са с по 5 години гаранция, целта е да взема най-качествения за тия пари, защото ако на първата година протече и шкафовете в чисто новата ми кухня се надуят, каква ще е ползата от тая гаранция.
krasi92 - майстор
Вземи си неръждаем и няма да протече щото е с 10 години гаранция а след 10 години кухнята ти и тя ще за смяна.Бойлера добре но ако гръмне мека връзка на смесителната батерия пак отиде коня в ряката и чисто новите шкафове пак ще бомбират.Всичко е на късмет.
pi6ligara - специалист
съб юни 08, 2019 4:07 pmkrasi92 написа:
Вземи си неръждаем и няма да протече щото е с 10 години гаранция а след 10 години кухнята ти и тя ще за смяна.Бойлера добре но ако гръмне мека връзка на смесителната батерия пак отиде коня в ряката и чисто новите шкафове пак ще бомбират.Всичко е на късмет.
Кои са неръждаеми, в нета намирам само емайлирани? :?
pi6ligara - специалист
съб юни 08, 2019 4:41 pmkrasi92 написа:
Тоя нет ще ни униюожи рано или късно.https://shishkov.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%80% ... D0%B0.html
По скоро се въртя между това https://www.technopolis.bg/bg/Tank-wate ... P/p/723109 защото неръждавейка и е с 10г гаранция, но не знам до колко са читави тези Тедан като марка. Също гледам и това https://technika.bg/product/22290/boyle ... mivka.html защото ми изглежда читав, уж е с титаниев емайл, 5г гаранция и уж са го произвели жабарите. Тоя шишков ще ми заеме много място в шкафа, а и пише с много червени букви "Ние не препоръчваме нашите бойлери при варовита вода." Нашата вода в Плевен е доста варовита. От тези двата, кой ще да е по-читав според вас?
volf - специалист
При еднаква цена не бих се замислил ами ще взема неръждаемият.И 8 литра ще се стоплят по-бързо с 1.5Kw от 10 литра с 1.2Kw.
pi6ligara - специалист
съб юни 08, 2019 7:45 pmvolf написа:
При еднаква цена не бих се замислил ами ще взема неръждаемият.И 8 литра ще се стоплят по-бързо с 1.5Kw от 10 литра с 1.2Kw.
Честно казано и аз на там клоня, притеснява ме малко, че няма много отзиви за тази марка, но риск печели, риск губи!

Тема "Помощ за избор на бойлер под мивка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: