• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Върбан Войков - помощник
здравейте нов съм и не знам дали това е мястото за тази тема ако не е админа да я премести . купих машинка за мелене на домати но докато е във гаранция незнам дали е правилния избор за това . става въпрос за кофа две домати а не знам този накрайник късия на червената машинка дали е за това или е за една чашка сок . Някой има ли представа от накрайника на червената и накрайника на бялата машинка е по продуктивен и безпроблемен

Прикачен файл

product_15288.jpg
product_15288.jpg (25.96 KиБ) Видяна 4505 пъти

Прикачен файл

product_29924.png
pipilica - майстор
Не съм ползвал такива машинарии но като гледам на първата накрайника е по-голям и може би ще има повече добив.
Върбан Войков - помощник
:?: [quote="pipilica"]Не съм ползвал такива машинарии но като гледам на първата накрайника е по-голям и може би ще има повече добив.
:arrow: не знам изчетох сумати нещо някой казват същото и за тази червената
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Това са машинки за мелене на домати.
Със сигурност вършат работа. Като човек мелил домати, никога не бих го правила с някоя от горните машинки. Всичко става мокро и лепкаво. Страх ме е от тоците пък и чистенето после ще ме откаже

Прикачен файл

4.jpg
4.jpg (30.35 KиБ) Видяна 4416 пъти

Прикачен файл

3.jpg
3.jpg (6.77 KиБ) Видяна 4416 пъти
Върбан Войков - помощник
е да ама родителите ми се скапват да въртят ръчно . #-o събират през ден по една кофа домати
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Върбан Войков написа:
е да ама родителите ми се скапват да въртят ръчно . #-o събират през ден по една кофа домати
Разбирам. Съжалявам. Която и да им вземеш, няма значение.
ZMeyGorianin - майстор
Аз смятам да пробвам тази година с пресата за грозде :cool: Режеш на едро домата и мачкаш -чиста работа :rock: Коша събира 36 л.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Чиста работа-дуг път. :-D Какво ше правиш после туй намачкано домати? Рикия?
Машинката за мелена на домати му маха семките и люспите, прави го с една нежна консистенция. Щял да го мачка!
ZMeyGorianin - майстор
Доматито - на кокошките :arrow: сока с водка :rock:
  • 1
  • 2

Тема "Мелачка за домати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: