Мечтата на всяка домакиня
sstefanov - майстор
Видяхме ги колко са здрави. Снимката е по-силна от рекламата ти!
Не знам дали са здрави, защото нашите две не са подлагани на силни механични въздействия, но са отвратителни. Не отговарят на цената, от най-скъпите са, но се оцветиха от кафе, вино и всичко цветно, дето се изсипва в тях,и за две години изглеждат толкова захабени и грозни, че не мога да ги гледам, бежова и бетон/сива е цвета им. Някой идея да има как могат да се почистят?
gnt69 - майстор
пет яну 27, 2023 10:17 amkokiche69 написа:
Не знам дали са здрави, защото нашите две не са подлагани на силни механични въздействия, но са отвратителни. Не отговарят на цената, от най-скъпите са, но се оцветиха от кафе, вино и всичко цветно, дето се изсипва в тях,и за две години изглеждат толкова захабени и грозни, че не мога да ги гледам, бежова и бетон/сива е цвета им. Някой идея да има как могат да се почистят?
Трябва да се почистват понякога. Аз имам Schock от 16 години и съм доволен. Вчера купих подобна за офис ама много скъпи шока и взех Пирамис от Букурещ, комплект с батерия сифони и крепежи. :partyman:

ЕЙ Я 300 лева
kozl - майстор
пет яну 27, 2023 10:34 amgnt69 написа:
пет яну 27, 2023 10:17 amkokiche69 написа:
Не знам дали са здрави, защото нашите две не са подлагани на силни механични въздействия, но са отвратителни. Не отговарят на цената, от най-скъпите са, но се оцветиха от кафе, вино и всичко цветно, дето се изсипва в тях,и за две години изглеждат толкова захабени и грозни, че не мога да ги гледам, бежова и бетон/сива е цвета им. Някой идея да има как могат да се почистят?
Трябва да се почистват понякога.
Е да, но въпросът е как?
gnt69 - майстор
пет яну 27, 2023 10:49 amkozl написа:
Е да, но въпросът е как?
Има два начина единия е с търкане другия с препарати, има и трети начин с подмяна.
Ал_ - специалист
Cif multipurpose и всичко подобно върши работа за нула време

Тема "Въпрос за гранитна мивка Schock" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: