Мечтата на всяка домакиня
Здравейте,
Закупих нова мивка Schock Typos D-100S матерялa e 80%кварцов пясък и 20% акрилна смола
Прикачен файл:
Screenshot_2016-04-14-08-00-24.png Драскотина и цвят на мивката
и с драскотина (моля погледнете прикачените снимки)Интересува ме от къде мога да закупя нещо като repair tool.Също така ме интересува от къде мога да закупя Drain Set тъй като закупих само мивката.
Поздрави!

Прикачен файл

Screenshot_2016-04-14-07-59-53.png Драскотина

Прикачен файл

$_1.JPG
Drain Set
$_1.JPG (10.71 KиБ) Видяна 10770 пъти
Celeborn - специалист
http://schock.bg/contacts/

Ако тук ги нямат или не може да ги поръчат, направо от немския сайт:


Cristalite+ (Farbe: Nero) 628500/1


Typos D-100 S

Може да ползваш услугите на куриери като gabco.org или някой с асистирано пазаруване от Германия

Иначе пукнатината от вътрешната страна е желателно да я заздравиш с епоксидно лепило.
Svetoslavoff1 - майстор
Дано греша, но според мен не е драскотина, а пукнатина.
Синът си купи подобна за кухнята и към нея имаше цяла торба с разни джунджурии, вкл и тн drain set.
peshaka11 - напреднал
Няма как да се пукне , драскотина е , материала е изключително твърд и или ще се пръсне на парчета или нищо няма да му има. Относно комплекта сигурно ще стане с някакъв универсален ,но няма да ти работи задържането с жилото.
nikolovvd - майстор
Ако сложиш една мелница ще ти бъде окомплектована с всичко.
radius - майстор
То си голям оптимист, айде кажи ми на този твърд материал, какво ще е това нещо дето ще направи такава триизмерна драскотина ( следваща извивките на мивката).
М/у другото имам същия цвят Шок, ако ти е варовита водата ще я гледаш бяла.
И материала няма нищо общо с тези българските на фат(К). Онова като го пипнеш на усет е топло, щото е много смолата и малко камъка. Това е студено като камък, което ме подтикна да избера такава.
nikolovvd - майстор
radius написа:
... кажи ми на този твърд материал, какво ще е това нещо дето ще направи такава триизмерна драскотина ( следваща извивките на мивката).
Това става от замърсяване на формата за отливане. Може да е просто конец или тънко въженце.
Нима фусилите на мекотели са толкова твърди, че са оставили следи в скалите?
На мен дори ми се струва, че е изпъкнало, което ми говори, че пукнатината е била на формата, а не на мивката.
radius - майстор
Аз по снимка не мога да го определя. Но това е добра логика - ако е изпъкнало, няма място за притеснение.
    peshaka11 написа:
    Няма как да се пукне , драскотина е , материала е изключително твърд и или ще се пръсне на парчета или нищо няма да му има. Относно комплекта сигурно ще стане с някакъв универсален ,но няма да ти работи задържането с жилото.
    Какво означава, чу няма да работи задържането с жилото?
    Здравейте,
    Много лоша новина - при доставката мивката се е счупила на 2 части :(
    има ли лепене това?

    Много ще се радвам да получа съвет.

    Благодаря предварително.

    Прикачен файл

    Untitled-1.jpg

    Тема "Въпрос за гранитна мивка Schock" | Включи се в дискусията:


    Сподели форума:

    Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

    Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: