Мечтата на всяка домакиня
Пичове защо се дрънкате излишно аз се принудих да търся такова решение защото юнгата която ползвахме непрекъснато се задръстваше и всички чаши след измиване оставаха бели петна а да не говорим, че като се изкъпеш и косата ти е като слама. Това че съм сложил магнитен омекотител с голям капацитет е защото моят приятел изгражда газови инсталации и монтира такива на газовите котли за да не се отлага варовик в топлпобменника и имаше само този и ми го даде за 100 лева, което си е направо далавера след като видях какви цени имат в БГ за такъв капацитет.
ivanovbg - майстор
Aз пък си купих магнитен омекотител за конденз. Сега на пелетното ми котле конденза директно излиза през комина, а не се натрупва в кюнците и на капе по теракота от снадките.
:partyman:
torbalan - Дървен философ
На мен ми требва магнитен втвърдител. Мек си го имам... :)
ivanovbg - майстор
Одъртяваш! Взимай простамол дуо :yawinkle:
:partyman:
torbalan - Дървен философ
Не беше ли трибестан? :)
ktamen - специалист
Данаил Данаилов написа:
Пичове защо се дрънкате излишно аз се принудих да търся такова решение защото юнгата която ползвахме непрекъснато се задръстваше и всички чаши след измиване оставаха бели петна а да не говорим, че като се изкъпеш и косата ти е като слама. Това че съм сложил магнитен омекотител с голям капацитет е защото моят приятел изгражда газови инсталации и монтира такива на газовите котли за да не се отлага варовик в топлпобменника и имаше само този и ми го даде за 100 лева, което си е направо далавера след като видях какви цени имат в БГ за такъв капацитет.
Направи си още десетина регистрации.
Така ще можеш да пишеш повече глупости, на глупостите ще се ловят повече балъци, които ще си купуват повече магнитни наколенки на доктор Ливайн и ще забогатееш.
Отварял съм поне десетина Юнги и други проточни бойлери. В никой от тях нямаше и следа от котлен камък. Така, че е желателно да си измислиш друг рефрен, с който да баламосваш будалите.
ktamen написа:
Данаил Данаилов написа:
Пичове защо се дрънкате излишно аз се принудих да търся такова решение защото юнгата която ползвахме непрекъснато се задръстваше и всички чаши след измиване оставаха бели петна а да не говорим, че като се изкъпеш и косата ти е като слама. Това че съм сложил магнитен омекотител с голям капацитет е защото моят приятел изгражда газови инсталации и монтира такива на газовите котли за да не се отлага варовик в топлпобменника и имаше само този и ми го даде за 100 лева, което си е направо далавера след като видях какви цени имат в БГ за такъв капацитет.
Направи си още десетина регистрации.
Така ще можеш да пишеш повече глупости, на глупостите ще се ловят повече балъци, които ще си купуват повече магнитни наколенки на доктор Ливайн и ще забогатееш.
Отварял съм поне десетина Юнги и други проточни бойлери. В никой от тях нямаше и следа от котлен камък. Така, че е желателно да си измислиш друг рефрен, с който да баламосваш будалите.[/quote

Човече може и сто юнги да отвориш ако водата не е варовита няма как да се задръсти с варовик, а ако не си разбрал аз не продавам а само споделям опита си ако мога с нещо да съм полезен докато ти гледам се изказваш доста елементарно и посредствено при отсъствието дори на елементарна логика, което показва твоята простотия.
ktamen - специалист
Стори ми се излишно да уточнявам, че големите бойлери, работещи със същата вода, обикновено имат по една кофа котлен камък вътре.
Смени си рефрена, котлен камък в проточен бойлер е невероятно рядък случай и може да се дължи само на повреда в самия бойлер, без значение ква е водата.
Ти просто си чул недочул за бойлери и котлен камък и си съчинил тази глупост, че юнгата не бачкала заради котлен камък. Ама такава юнга съществува само в твоето въображение.
На това може да се хване само някой дето яде доматите с колците.

Тема "Варовик и проточен бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: