Мечтата на всяка домакиня
Мили хора,
Регистрирах се специално, за да Ви задам един въпрос, който много ме мъчи, с надеждата да ми предложите решение. Правя си ремонт на кухнята и (отново) ще си слагам аспиратор, но нямам комин и ще трябва да го изведа навън. В момента високо на стената има остатък от тръба с дупка от предишния аспиратор, затворена добре, за да не влиза студ. Предишният аспиратор го бях махнала, защото през зимата температурата ми в кухнята падаше ужасно много поради това, че капакът, който затваря въздуховода накрая, или беше повреден, или така ги правят, че не изолират по никакъв начин.
Бих искала сега още преди монтажа да намеря някакво по-надеждно решение на този проблем, но нито майсторите, с които разговарям, нито някой, когото познавам, знае какво може да се направи по въпроса.
Предполагам, че междувременно не един човек се е сблъсквал с тази неволя и че все нещо трябва да е измислено.
Случайно да сте срещали по магазините някакви по-хубави капаци или да знаете друг начин за решение на проблема?
Изключително ще съм Ви благодарна да споделите.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не знам надежден капак за въздуховода на аспиратора, но цял ден никой не ти писа ...
Нямам вяра на неща до които нямам достъп. Моите въздуховоди са с мрежа против бръмбазъци и са с такава геометрия, че да не им влиза директно дъжд и сняг. Аспиратор съм затваряла отвътре с капак
Много, много ти благодаря! Точно такива неща ми трябват! Ще отида в Практикер и ще си избера някое. Съжалявам за късния отговор, но като нямаше включвания известно време, след като постнах темата, помислих, че няма да получа изобщо, и чак сега се сетих отново да проверя. Жив и здрав бъди! :yawinkle: :heart:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Svetla123 написа:
Много, много ти благодаря! Точно такива неща ми трябват! Ще отида в Практикер и ще си избера някое. Съжалявам за късния отговор, но като нямаше включвания известно време, след като постнах темата, помислих, че няма да получа изобщо, и чак сега се сетих отново да проверя. Жив и здрав бъди! :yawinkle: :heart:
:-D Писали сме ден след теб. Очакваше на минутката?

Тема "Надежден капак на въздуховода на аспиратора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: