• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Интересува ме какво ви е мнението за марките Мюлер и Сенкор. По-специално ме вълнуват домакинските електроуреди на въпросните марки. Ако сте ползвали такива на съответните производители бих се радвал да чуя мнението ви.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Как е уреден сервизът при интернет пазаруването?
Нямам идея. Питам защото продавам уреди на въпросните марки,но не съм ги ползвал.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
unanswerable написа:
Нямам идея. Питам защото продавам уреди на въпросните марки,но не съм ги ползвал.
:-D
Продавам ги в магазин, в който работя от скоро и искам да чуя мнения ...за да знам стават ли нещата, които предлагам реално или не...Мисля че е съвсем резонно, не мислиш ли?!
tanq222 - специалист
Аз никога не съм имала уреди на тази марка и не съм чувала отзиви за тях. Може да са добри, но сякаш не са толкова популярни.
jess777 - помощник
аз от мюлер съм що годе доволна....
tanq222 - специалист
А какво ви е мнението за Midea? Харесах си този фризер http://www.home-max.bg/horizontalen-fri ... -hs-384cn/ , но никога не съм имала уреди на тази марка. Ще съм много благодарна, ако някой даде някоя друго мнение :)
pgt - специалист
Уреди с тези марки Мюлер и Сенкор се продават в Кауфланд, аз поне не се сещам да съм ги виждал на друго място. Естествено Китайски, средна работа даже към по-нисък клас що то там се гони цена. Сервиз може и да няма, защото при проблем в Кауфланд връщат парите :lol:
plamen6703 - майстор
tanq222 написа:
А какво ви е мнението за Midea? Харесах си този фризер http://www.home-max.bg/horizontalen-fri ... -hs-384cn/ , но никога не съм имала уреди на тази марка. Ще съм много благодарна, ако някой даде някоя друго мнение :)
Мнението ми е да го купуваш, ако си решила да се задомваш с фризер и съотношението 400 лв. с гаранция от 5 години е много добра опция. Това какво е чул някой за тази марка, какво не е чул, какъв клас е и т.н за тия пари всичко е един дол дренки, за теб е важно, че имаш 5 години гарнция... Сега е момента да имаш уред и с такава марка, след 5 години както се казва, я камилата, я камиларя :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Какво ви е мнението за ...!!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: