Мечтата на всяка домакиня
Здравейте,

Имам следния проблем. В кухнята имам изкарани тръби и високо за стенен смесител и долу, за връзване на пералнята. От долу си пуснах връзки, за да си взема сега смесител, който е стоящ. Въпроса ми е сега тръбите горе, как да ги изрежа/скрия, защото ще пречат на гърба на кухнята ? Смисъл сигурно мога да ги изрежа, но как ще ги запуша, като изрежа резбата ? Благодаря предварително за помощта
wanderer - специалист
като споменаваш за резба приемам че тръбите не са полипропиленови а метални. нали за да се покажат от стената са отклонени по някакъв начин - например коляно или тройник? разкърти малко, отвий показващото се парче тръба, и завий съответната тапа. ако правилно съм разтълкувал не виждам къде е проблема :yawinkle:
Благодаря за мнението. Тъй като питах за проблема без да съм виждал, а само ми казали съм излъгал без да искам. Полипропиленови са тръбите.
wanderer - специалист
още по лесно. тъй като ще покриваш стената с гръб едва ли е проблем да поразкъртиш малко и да отрежеш и затапиш тръбата където ти е угодно. ако нямаш поялник за пп тръби има магазини в които дават под наем, или някой приятел евентуално. ако не си работил в краен случай си плати на човек който се занимава с вик, едва ли ще е нещо непосилно като цена.

Тема "Кухня тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: