Мечтата на всяка домакиня
nikolov333 - майстор
А тази може ли да се монтира завъртяна..т.ес голямото корито да е в дясно?
Иначе това Blanco си е баш за мене.. http://www.geraka.com/48-kuhnenski-mivk ... eon-9.html
Прикачен файл:
5547_23167_blanco pleon 9-1.gif
Уредите са черни а плота ми е такъв..
Прикачен файл:
F133_ST82_560x410.jpg
F133_ST82_560x410.jpg (101.49 KиБ) Видяна 2063 пъти
и това са вратичките..
Прикачен файл:
F311_560x410px.jpg
Мислех си с уредите ли да комбинирам цвета на мивката или с вратичките, но с уредите ще е по-добре. Иначе има и в цвят кафе..
Прикачен файл:
5547_23174_unnamed (4).jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
nikolov333 написа:
... ако тия от герака не излезнат "хора", ..
Извинете, че се намесвам, но няма на какво основание да ти я сменят след почти две години
Последна промяна от n_a на пон окт 17, 2016 7:48 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
joroantonov написа:
...
Баце ти утепа коча с лопатата. Вземи една плоча гнайс че е по-мекичък сложи му торба с цимент отгоре и го виж след време колко ще се сгъне. Тия мивки НЕ са от пластмаса или дърво за да я мокриш.
Полимерът не е пластмаса, а-ха
nikolov333 - майстор
Основание да запазиш един клиент, винаги може да се намери.. :partyman:
Вече говорих с герака и те ме препратиха към представителя за България.. http://www.sanitec.bg/basin.html?code=326 Човека излезна много свестен и се разбрахме да ми я сменят със същата, но черна.. Даже и не ме попита за гаранционната карта.. :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
nikolov333 написа:
Основание да запазиш един клиент, винаги може да се намери.. :partyman:
Вече говорих с герака и те ме препратиха към представителя за България.. http://www.sanitec.bg/basin.html?code=326 Човека излезна много свестен и се разбрахме да ми я сменят със същата, но черна.. Даже и не ме попита за гаранционната карта.. :partyman:
Чувствам се като във фантастичен филм! Браво на тях! Браво на теб!
gnt69 - майстор
nikolov333 написа:
Основание да запазиш един клиент, винаги може да се намери.. :partyman:
Вече говорих с герака и те ме препратиха към представителя за България.. http://www.sanitec.bg/basin.html?code=326 Човека излезна много свестен и се разбрахме да ми я сменят със същата, но черна.. Даже и не ме попита за гаранционната карта.. :partyman:
Браво имало и свестни търговци. =D>
joroantonov - специалист
n_a написа:
joroantonov написа:
...
Баце ти утепа коча с лопатата. Вземи една плоча гнайс че е по-мекичък сложи му торба с цимент отгоре и го виж след време колко ще се сгъне. Тия мивки НЕ са от пластмаса или дърво за да я мокриш.
Полимерът не е пластмаса, а-ха
Лелче ти си "На всяка манджа мерудия", композитните мивки са от камък, метал или стъкло слепени със смола. Пластмасите най общо са нефтени продукти та не виждам защо да им викам пластмасови заради едното лепило.
iliya_i - майстор
joroantonov написа:
n_a написа:
joroantonov написа:
...
Баце ти утепа коча с лопатата. Вземи една плоча гнайс че е по-мекичък сложи му торба с цимент отгоре и го виж след време колко ще се сгъне. Тия мивки НЕ са от пластмаса или дърво за да я мокриш.
Полимерът не е пластмаса, а-ха
Лелче ти си "На всяка манджа мерудия", композитните мивки са от камък, метал или стъкло слепени със смола. Пластмасите най общо са нефтени продукти та не виждам защо да им викам пластмасови заради едното лепило.
Извинявай но бакелита, целилита, поливинила не са нефтени продукти. Общо казано пластмасите са дълговерижни полимерни продукти. Не е задължително да са с нефтен произход.
joroantonov - специалист
Навлязохме в някаква безмислена полемика, но ето какво имам впредвид: Композитните материали (или композит) са материали, които се състоят основно от твърд армиращ пълнител (арматура) - стъклени или органични влакна (по-рядко метални нишки), и полимерни свързващи (матрица) - епоксидни, полиестерни и други смолни състави.
Чрез избор на типа и количеството арматура и матрица може в широки граници да се променят различните свойства на композита – якост, топлопроводност, херметичност, относително тегло, химическа устойчивост и други.
От мен толкова по въпроса за мивките.
Радвам се че колегата се е разбрал с търговеца и ще му я сменят.
nikolov333 - майстор
Жоро...във връзка с материалите да те питам за съвет..сега като ми я сменят, мога да си доплатя 50-70 лева и да взема гранит или гранит-метал.
Какво ще ме посъветваш.. :partyman:
П.П.И още един въпрос..Може ли допълнително да и се монтира преливник, че чак сега видях, че тоя модел няма. :axe:

Тема "Крива полимерна мивка не"ляга" на плота???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: