Мечтата на всяка домакиня
PR_
Здравейте,

На скоро закупих съдомиялна машина Hotpoint LTF 11H121 EU, но не съм сигурен за монтажа към ПДЧ вратата на шкафа и по-точно какви крепежни елементи трябва да взема за обозначеното с 1 на прикачената снимка.
За 2. предполагам че ще трябва с видии да захвана (от вътрешната страна на вратата на съдомиялната към вратата на шкафа) двете врати.

Благодаря!
Прикачен файл:
20161129_121212_Ink_LI.jpg
marian1 - майстор
моята, не е такава марка, но има и една шейна ....
Ти нямаш ли книжка и там да е показано как и какво?
miliad - майстор
В съдомиялнaтa трябвa дa имa необходимaтa окомплектовкa и шaблон. Чaст от крепежa е специфичен, aко го нямaш знaчи имaш проблем.
zdravcho - специалист
"Монтаж на съдомиялна за вграждане към врата на шкаф" - тя тази врата с какви панти е хваната към шкафа, че като монтираш към нея и съдомиялната... :-D
Не е ли монтаж на лицев панел към вратичката на съдомиялна за вграждане?
marian1 написа:
Ти нямаш ли книжка и там да е показано как и какво?
...и да има, ако е като тази http://www.hotpoint.bg/ha/_pdf/manuals/ ... -PL-DK.pdf са спестили тези подробности
Ето ти инструкции, само че за AEG. Е друга религия е, но поне швабата е описал всичко подробно. Дано ти свърши някаква работа
http://www.aeg-appliances.ca/wp-content ... 070313.pdf
PR_
Благодаря за отговорите!

Със съдомиялната нямаше нито шаблон, нито крепежи. Единствено имаше инструкции, същите като линка, даден от "Zdravcho".

Може би не се изказах правилно като написах "врата на шкаф" :) Става въпрос точно за монтаж на лицев панел към вратичката на съдомиялната за вграждане, както каза Здравчо.
zdravcho - специалист
Ами човек, като гледам инструкцията на AEG-то и там има някакъв шаблон и крепежи, които трябва да си дойдат със съдомиялната. Питай в магазина що така се получава.
PR_
Ходих до магазина и от там ми дадоха крепежите. Явно са пропуснали предния път.

Благодаря на всички за съдействието!
kozl - майстор
Па да добавя, че на нашата АЕГ крепежите са от неръждаема стомана и след няколко сваляния съм затрил една рапидка и вече е поцицинкована. :-D

Тема "Монтаж на съдомиялна за вграждане към врата на шкаф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: