Мечтата на всяка домакиня
Искам да си направя шкаф за терасата с две вратички като съм планирал едната вратичка след време да влезне фурна за вграждане като предварително съм подготвил ток та ....
разтоянието от край до край е 1400 и мисля двете вратички да са по 600 като посредата остават 200 ( но там трябва да има някакф луфт който нямам идея колко трябва да го отпусна и за вратичките до края на стенатата ли трябва да са като ще се отварят от средата)
искам след време да вградя фурна от едната страна и искам предварително да си направя място и да го затворя с вратичка от горе и чекмедже отдоло като прочетох че трябва да са 600х600 за фурната но за дълбочината искам да попитам дали може да е 550
За долната плоскост 1400х550 ?
за страници 2х 720х550 ?
преграда 720х550 ?
врата 740х600 ?
врата 600х600 ?
предна преграда между вратите 200х740 ?
под за фурната ?
и долно шкафче под фурната ?
Височината си я представям около 900 можете ли малко да ми помогнете и да ми поправите размерите ако е нужно
благодаря много предварително
miliad - майстор
До тук нищо вярно. Във форумa имa много теми зa рaзмери и проектирaне- почети мaлко. Рaзходи се по мебелните мaгaзини, рaзгледaй кухните, събери впечaтления, помисли още.
П.с. Попрaви си клaвиaтурaтa, не рaботят глaвните букви и препинaтелните знaци.
EDI - майстор
Хвърли едно око тук, ще видиш общи принципи за разкрой, ще ти помогнат да се ориентираш - http://bogora.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1 ... B%D0%B8-12# .

Тема "къде са ми грешките ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: