Мечтата на всяка домакиня
Svezar - специалист
В Практикер /и други подобни ширпотреби/ се прави разкрой и кантиране само ако ще си правиш етажерки за мазето ! Не стига че накъртват ПДЧ-то и кантирането е трагично,ами и цените са .... :shock: Има си фирми които с това се занимават и знаят кое как се прави :idea:
bsb - помощник
kebibg написа:
Утре взимам един разкрой от Роси и ще видя как е.
...
И какъв е резултатът от разкрояването? Заслужава ли си чакането?
Здравейте,
По въпроса дали си заслужава чакането отговорът е да. Детайлите бяха разкроени точно, право без никакви дори и минимални нащърбвания, а аз съм наистина капризен.С канта не е много ок работата. Положен е добре но не е обработен добре т.е. можеш да се порежеш на ръбоветве. Детето за малко не си разрани ръката. Наложи се дообработка. За един шкаф ок но за цяла кухня ще си е бая работа.Друг недостатък е че в Роси не разпробиват не правят фалцове или нутове. Не съм доволен от материала но аз съм си го избирал :? .До сега като чели най добре е материала на Егер. Другите ПДЧ ми идват рехави и имам чувството че винтовете където са винтове не държат добре. Случи се винт да превърти на много малко усилие.Вероятно с конформати ще е ок. Правих спалня и гардероби с Кастамону и също смятам че са доста рехави.Мебелите са на сглобки и дибли и добре че има дибли, и когато стягаш сглобката докато стяга плоскостите откъм главата наранява материала което значи че е доста мек. Добре е да отбележа че не пестя от материал и той винаги е 18мм.

Е за сега толкоз.

Обещал съм да кача проекта на кухнята ми за предложения и препоръки.Готов е но го доизпипвам. Също така се чудя в какъв формат да го кача. Дайте съвет . Направих го на про100 и след това на Аутокад за да видя дали няма грешки в размерите.

Тема "Съвет за кухненски шкафчета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: