Мечтата на всяка домакиня
Здравейте Колеги,

надявам се да сте добре!

Бих искал да Ви попитам относно продукт: Cata v500x

https://edigital.bg/absorbatori-za-vgra ... ox-p183233

в горе посочения сайт пише, че е за вграждане, но според мен е каминен, тези от сайта не могат да ми дадат обяснение.

в други сайтове пише, че е каминен, моля ако някой може да даде повече информация да сподели!

Благодаря предварително!

Поздрави Мартин.
shadowman - майстор
Аспиратора не е за вграждане, остава си така както го виждаш.
zdravcho - специалист
По принцип не е за вграждане, но ако държиш точно на него, мисля че не е проблем и да се вгради. ...в кухненско обзавеждане което ще се проектира и прави по поръчка, след като го вземеш.
Chefo77 - майстор
А какъв е смисълът да се вгражда аспиратор от този тип? За да има шкафче над него, което е неизползваемо.
Здравейте,

много благодаря за отговорите!

не искам да го вгражам :) точно обратното.

благодаря!
zdravcho - специалист
Може ли един въпрос който ме загложди - защо си се насочил точно към този аспиратор, от това място/сайт? То няма и много инфо за него, ама така според мене не виждам някакви особени качества, че да избера него. При условие, че по нашите родни тех магазини има достатъчно избор и като параметри, и като цени, и като марки и видове аспиратори.
Здравейте,
случайно попаднах на темата, докато търся информация за читав продукт макс 50см.Виждам, че Cata предлага опции в тези граници, затова и аз като автора на темата тръгвам натам. Преди си бях харесал FABER MAXIMA ECO EV8 WH A60:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=102&pid=2377
задади многото препоръки в интернет и добри характеристики, докато не премерих, че няма да влезе.
Гледам Cata много се препоръчва като водещи за вентилатори за баня като много надеждни.
Faber от нормалните модели падат най-много до 52 см. Разбира се виждам минималистичните им модели за над 800 лв които са 45 см, но не мисля да инвестирам толкова пари.
Става въпрос за кухненски бокс, който е 9-10 м3

Ще съм благодарен за насоки ако някой има какво да сподели.

Тема "Въпрос Относно Аспиратор CATA v500x" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: