• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Primus - специалист
Лайстната предпазва, закръглението съвпада идеално и да, ще снимам след завършването.
Просто твърдя, че има завършващи лайстни със съответното закръгление, просто не се внасят заради некво шуко и това е безобразието. А ако някой скоро погледне от близо това недоразумение, нека да коментира.

А ето как изглежда направената от мен завършваща лайстна на мивката, същия плот 38мм, от 6 см алуминиева шина 8 мм дебела и много шкурка:
Прикачен файл:
Lajstna mivka.jpg
joroantonov - специалист
То и аз твърдя че Земята е плоска и я носят слонове, ама космонавтите са я виждали цялата и казват че е кръгла. Та ако случайно видиш и снимка на такава лайстна постни я да видим и ние невежите това чудо. Между другото това на снимката е пълен .....
Primus - специалист
Не те разбирам, Жоро?
joroantonov - специалист
Не разбирам как твърдиш че нещо съществува като си търсил, не си намерил че и на снимки в нета няма такова.
Primus - специалист
Нали сте мои хора - ето го батко бееее:
Прикачен файл:
Лайсна плот.jpg
Лайсна плот.jpg (77.38 KиБ) Видяна 1372 пъти
Щората зад гърба ми малко разваля снимката, но няма да ходим на фестивал я! ;)
Primus - специалист
Въй, как поне един хейтър не се намери...
i486 - специалист
Не разбирам защо трябват специални лайсни, а не е лепнат фурнир или както се казва това с цвета на плота. 2 плота съм поръчвал и двата със закръгление и го закриват с такова нещо. Въпрос на майсторлък е да прилепне както трябва в извивката, но не се оплаквам от резултата.
  • 1
  • 2

Тема "Завършващи лайсни за плот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: