Мечтата на всяка домакиня
sixb0nes - специалист
Здравейте,

Имам следният проблем. Кухнята ми е малка. Уредите, всички без хладилника са в това пространство 230 см.
Хладилникът седи горе вдясно, където е това пространство от 57 см. Тъй като имам чупка от 30 см, заради комините на съседите отдолу, съм ограничен доста в пространството и идеите. Бихте ли ми казали, къде според вас е най-добре да се сложи хладилника. Дали да остане пак горе вдясно, или да се сложи посредата, в края на чупката, или пък горе вляво да се сложи. Друго, че в тази кухня ще има и маса с 4 стола.
Не на последно място, хладилника ще е вграден, като в комбинация смятам да добавя до него нещо като витрина/малък бюфет, но тези 30 см дълбочина ме притесняват.

Всякакви идеи от ваша страна ще ми бъдат ползотворни.

Прикачен файл

кухня.png
кухня.png (15.66 KиБ) Видяна 1274 пъти
agj - майстор
Хладилник се слага възможно по далеч и встрани от прозорците за да не го пече слънце.
sixb0nes - специалист
agj написа:
Хладилник се слага възможно по далеч и встрани от прозорците за да не го пече слънце.
Има климатик, второ ще е вграден, трето западен е прозореца.
agj - майстор
На схематата нито прозорец ,нито климатик е нарисуван!Аз ти споделям принципно как се процедира при поставяне на хладилник,а вече къде ще го сложиш ти си решавай!

Тема "Къде да позиционирам хладилника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: