Мечтата на всяка домакиня
zz_stefanov - майстор
.... меките връзки имат челни уплътнения, тези кълчища кой ги е сложил там. Ненужни са.
CoverMe - помощник
Хах zz_stefanov, това бях аз :) майсторите ми оставиха калчища, и реших, че няма да навредят, благодаря за съвета иначе, ще го имам предвид за друг път :)
ЗДРАВЕЙТЕ, моето питане може и да не е за тук точно но все пак ще пробвам,имам съдомиялна Сименс която има проблем с перките,или по точно казано не отива вода въобще до тях .Какъв би могъл да е проблема според вас ако някой може да ми помогне? :?: :?
ЗДРАВЕЙТЕ, моето питане може и да не е за тук точно но все пак ще пробвам,имам съдомиялна Сименс която има проблем с перките,или по точно казано не отива вода въобще до тях .Какъв би могъл да е проблема според вас ако някой може да ми помогне? :?: :?
lov - майстор
Чистене на филтри и запушвания. От там на татък става по сложно. Но първото със сигурност го можеш и сама. :-D
Duke_BG - специалист
nadka89 написа:
ЗДРАВЕЙТЕ, моето питане може и да не е за тук точно но все пак ще пробвам,имам съдомиялна Сименс която има проблем с перките,или по точно казано не отива вода въобще до тях .Какъв би могъл да е проблема според вас ако някой може да ми помогне? :?: :?
А чува ли се помпата ?
Най- евтиния вариант е заминал кондензатор на помпата - струва между 2 и 4 лв
а най скъпия - помпа, блок упралвение ...

филтрите се чистят най - добре със стара четка за зъби

Тема "Мивка в кухня и съдомиялна връщат вода" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: