Мечтата на всяка домакиня
Здравейте, това май ми е първата тема в форума и смятам да я посветя и на първата ми кухня направи си сам. Изчетох всичко във форума и в други сайтове и си мисля (само си мисля), че доста неща са ми ясни. След ръчно направен един много изчанчен вграден гардероб и след обявените ми цени за тези 2 метра кухня...май ще се захвана сам. А и ми е кеф:) За момента съм на етап избиране на механизми и проектиране, като вече има визия кое и къде да се намира. Идеята ми е - проектиране, cutting list (не знам как точно му се казва на български), поръчка на детайлите в Salex или Роси и забавление вкъщи.
Първия ми въпрос е, някой използвал ли е софтуера за проектиране Polyboard - https://wooddesigner.org/polyboard-software-tools/
Съответно колко може да му се вярва на cutting list-a който генерира? Спрях се на него защото лесно го намерих и има доста видея обяснено как се работи с него. А и като цяло ми се струва доста лесен за използване.
P.S. Надявам се до края на седмицата да съм готов с проекта и там вече очаквам критики и съвети :-D
nikolov333 - майстор
Най-добре разгледай форума на mebelistite.com Там е малко странна политиката на администраторите, но има интересни теми с информация за механизмите и доста ценни неща..

Тема "Дойде ред и на кухнята - малка кухничка 2 метра" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: