• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
preslav - майстор
пон юни 11, 2018 2:45 pmkabel96 написа:
Преди да тръгнеш по магазините дай на късо терморегулатора и виж ще свали ли до нужната ти температура и тогава действай.
Ще свали и още как, ама той форумът се обезсмисли откакто се появиха едни индивиди дето веднага те пращат в сервиз.
kr1100 - майстор
офф на автора на темата да му предложа 1 хладилна витрина от Кока кола - изпитана машинария.
kabel96 - специалист
ср юни 13, 2018 9:33 pmkr1100 написа:
офф на автора на темата да му предложа 1 хладилна витрина от Кока кола - изпитана машинария.
Предложи ми я ако искаш на лични. :drinkers:
resistbody - майстор
пон юни 11, 2018 2:45 pmkabel96 написа:
Преди да тръгнеш по магазините дай на късо терморегулатора и виж ще свали ли до нужната ти температура и тогава действай.
Най-добре така, но на 99% е ще стане със смяна на терморегулаторът. Компресорът е доволно мощен. Има и друго, че ако капилярката е сметната да изпарява на по-висока температура нищо не може да направиш. Може де да я смениш, ама си е цяла наука смятането...
Аз съм винаги за използване на цифрови терморегулатори(ако е удобно да се поставят, кеф ти температура,хистерезис и дефрост, и имаш данни за текущата температура.. има китайски от 5$ до колкото ти кефне...
kozl - майстор
пон юни 11, 2018 3:12 pmpreslav написа:
пон юни 11, 2018 2:45 pmkabel96 написа:
Преди да тръгнеш по магазините дай на късо терморегулатора и виж ще свали ли до нужната ти температура и тогава действай.
Ще свали и още как, ама той форумът се обезсмисли откакто се появиха едни индивиди дето веднага те пращат в сервиз.
Да тоя форум не е само за логичното решение.
Тук писателите сме се сбрали и за забавление :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Охладител за вино като обикновен хладилник?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: