• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Duke_BG - специалист
ако свалиш тръбите за чистата вода долу можеш да лавираш и с мивката при мен мивката е на барплота и имам 1 метър меки връзки до батерията
lady_bj - напреднал
чет юли 05, 2018 9:39 amDuke_BG написа:
ако свалиш тръбите за чистата вода долу можеш да лавираш и с мивката при мен мивката е на барплота и имам 1 метър меки връзки до батерията
Благодаря!
Да, ще трябва да се свалят тръбите долу, защото искаме новата мивка да е с батерия , не стенна като сега и вече разбрах от вас че ще може да се правят размествания така. А и ако оставим тръбите вън, зад шкафовете, хванати за стената, а не вкопани, още по лесно могат да се срежат или удължат или подменят
miliad - майстор
Не знам дали си давате сметка, че при готова монтирана кухня тръбите за ВиК са най-малкия проблем на подобно разместване.
Основното е работа по шкафове и плотове.
chapara - майстор
Кухнята не е готова, а е в проект :-D
miliad - майстор
chapara написа:
Кухнята не е готова, а е в проект :-D
Е ти за човек с колко умствен капацитет ме прецени!

Цитат:И другият въпрос е може ли да се прекара цялото ВИК и чиста и отпадна вода, така че ако след време решим да разместим пералнята и мивката да не се кърти и променя ВИК, а само мивката да отиде на мястото на пералнята и се смени плота, както е на втория чертеж?
Може да го потърсиш от къде е?
Duke_BG - специалист
и каква толкова работа има ? разменяш местата им , сменяш плота, изрязваш мивката и я монтриаш
chapara - майстор
пон юни 25, 2018 12:43 pmlady_bj написа:
Ремонтираме изцяло кухня с подмяна на ВИК и всичко друго и искам да попитам докато е разкъртено дали може да се реализира една идея.
И според вас, кой вариант на разположение на мивката е по-добър?
Много писане стана, дано се е разбрало
  • 1
  • 2

Тема "ВИК за пералня и мивка в кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: