Мечтата на всяка домакиня
Здравейте, някой може ли да ме насочи от къде мога да си взема водобранна лайсна с цвят графит. Онлайн прегледах почти всеки сайт който излиза в гугъл и този цвят го няма. Както и търся същия цвят лайсна за обкраичване на термоплота. Някъкви идей къде може да има или как да се направи с такъв цвят. Благодаря предварително.
miliad - майстор
Водобрaн в съответния цвят aко нямa фaбрично нaпрaвен, не се зaнимaвaй дa мислиш кaк дa си нaпрaвиш-не стaвa. Слaгaш метaлизирaн или нещо друго което се връзвa с общaтa концепция. Или ползвaш сaмо силикон, aко сa минимaлни фугите с гърбa нa кухнятa. Зa лaйсни обкрaйчвaщи плотa не знaм кaкво имaш предвид. Всеки цвят плот си имa кaнтове с които може дa оплепиш стрaничните рязове или скосявaния. Купи си от тaм от където си взел плотa.
Duke_BG - специалист
Иване, да беше написал от къде си, че моето кристално кълбо е в ТВ сервиза и какъв е точно тоя цвят "графит"
krasi92 - майстор
Не всичко е он лаин.Вземал съм от Баухаус но за целта е нужно да се пораздвижи човек и да разгледа.За целта се минава в режим он драив.Споделянето на населено място или регион на пребиваване би помогнало в насоките за закупуване
road_runner - специалист
вт юли 03, 2018 4:35 pmivangp написа:
Здравейте, някой може ли да ме насочи от къде мога да си взема водобранна лайсна с цвят графит. Онлайн прегледах почти всеки сайт който излиза в гугъл и този цвят го няма. Както и търся същия цвят лайсна за обкраичване на термоплота. Някъкви идей къде може да има или как да се направи с такъв цвят. Благодаря предварително.
Замисляли ли сте се да сложите фолио за коли? Имат графит, а сто на сто ще издържи на водата, защото на колите издържа.

Обаче за термоплота не мисля, че ще стане- там вероятно ще трябва да си я пръснете лайсната с нещо

Дали няма а е по просто да използвате стандартен сатен цвят и просто да добавите нарочно примерно дръжки от сатен по шкафовете, за да си пасват?

Тема "Водобранна лайсна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: