Мечтата на всяка домакиня
amgamg - напреднал
Здравейте,някой може ли да подскаже от къде могат да се закупят,скобите за монтаж на мивка,или ако има излишни.
amgamg - напреднал
amgamg написа:
Здравейте,някой може ли да подскаже от къде могат да се закупят,скобите за монтаж на мивка,или ако има излишни.

Прикачен файл

P1090728.JPG
ZEDYCUS - майстор
В Баумакс съм виждал , но са само на комплект 10бр над 15 лв по спомени. Имам едни останали китайски 2броя, ужасни са за монтаж. Ако си от Пловдив ще ти ги подаря. С к...и не ми се занимава. :razz:

Прикачен файл

ABCD0001.JPG
shadowman - майстор
Ако не намериш може да го побългариш (ако мога да се изразя така) с тел. Завиваш близо до ухото един винт 4х30, връзваш с тел и навиваш и става по здраво от оргинала (заводско).
nqmame - помощник
2-3, 10 литрови води слагаш върху мивката и си готов. Ако си от Ямбол обади се ще ти дам.
s_toshkov - специалист
Къде мога да открия подобни скоби във Варна ?
SoWhat - специалист
Гадовете в големите магазини махат по някоя бройка от комплекта.
Абсолютно винаги, клиента, ако си е купил мивка от големите строителни маркети, ми идва с по малко скоби. И главоболията започват. И винаги ти дават - срещу сума.
cholev - майстор
Премествам мивката върху общ плот 4см. Половината скоби ръжда и се чупят. По магазините тук не намерих скоби.
От темата видях закрепване с тел и винт.
А варианта без скоби само със залепване със санитарен силикон дали ще стане? За големия плот така ще и по лесно. Първо плота и отгоре мивката. Със скоби трябва да се монтира предварително и след това ще е по труден монтажа на мивката с целия плот (2.75мх0.75мх0.04м)
chapara - майстор
Полиуретанов уплътнител :idea:
miliad - майстор
пон авг 20, 2018 9:12 amchapara написа:
Полиуретанов уплътнител :idea:
И обикновен сaнитaрен силикон стaвa. Сaмо кaто я позиционирaш, я притисни с нещо тежко. Обирaш излишния силикон докaто е влaжен и чaкaш дa изсъхне хубaво.
Дa не зaбрaвиш дa обмaжеш ръбa нa плотa.

Тема "Скоби за закрепване на мивка алпака." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: