• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср яну 23, 2019 5:24 pmchapara написа:
... щеше да е доста по бюджетно и без загуба на пространства, а и без тема тука, не че ми пречи :-D :lol:
Йес! :supz:
Това червеното отзад е бетонконтакт. Много материал ще отиде за мазилка.Със нивелир долу при 1 сантиметър от стената горе на два метра височина е 4 сантиметра от стената.А и аз немога да измазвам.Стената е 5,5 квадрата колко ще излезе труд и материали ако го прави майстор.Май ще слагам и гипскартон.Такава малка стена ще се наеме ли някой да я измазва.
chapara - майстор
ср яну 23, 2019 6:00 pmaldimkan написа:
Това червеното отзад е бетонконтакт. Много материал ще отиде за мазилка.Със нивелир долу при 1 сантиметър от стената горе на два метра височина е 4 сантиметра от стената.А и аз немога да измазвам.Стената е 5,5 квадрата колко ще излезе труд и материали ако го прави майстор.Май ще слагам и гипскартон.Такава малка стена ще се наеме ли някой да я измазва.
Темата ти можеше да е със заглавие: "Как да изправя 5 кв. м. стена и да положа 5 м. кабели." :roll: Защо не опита с такава тема, та от тази стена и няма кой знае колко да се вижда. Винаги има първи път. Вероятно за 80 - 100лв.(предвид малкия обем) ще намериш някого да ти я изправи. Също има вариант и да не се изправя, височината се разсича от долни и горни шкафове, помисли. Горните може всякак да ги отвесираш, долния ще лепне на стената, а гърба на стената м/ горни и долния пак можеш да го отвесираш. Гръбчето ще скрие луфта отдолната страна на шкафовете. Варианти много, но е хубаво преди да се скочи в "лютеницата" да се седне и да се помислят нещата :wink: :roll: :wink:
  • 1
  • 2

Тема "странно монтиране на кухненски шкафове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: