Мечтата на всяка домакиня
kGitsov - специалист
Здравейте,
Двоумяхме се с жената относно контра плота на кухнята, дали да е камък/дърво или плочки(гранитогрес/мрамор и т.н.). оказа се че плочките може да се окажат много трудни за поддръжка, особено по фугите (трябва да са много големи, за да са минимално фугите)
Камъкът е безбожно скъп за контраплот, а дървените мен лично ме дразнят, защото ми изглеждат твърде пластмасово.

Минахме на вълна контраплот от стъкло с отпечатано изображение. Цялото това нещо се лепи и остава там до края на дните му.
Сега въпросът е как и къде да отидем за такова чудо и как да си харесаме изображение. Принципно жената иска да отпечатаме шестоъгълни плочки като медена пита отзад да стане, но естествено имайки предвид че всичко се избира вкъщи с дни, сигурно ще иска да има избор.
Препоръчайте ми откъде мога да гледам такива изборажения в наистина добра (висока) резолюция, за да може да се отпечата на две парчета които ще са с приблизителни размери 2.0м х 0.6-0.7 м

Или по-скоро да се обърна към някой интериорен дизайнер, който на 3ds да ми го генерира?
Някой може ли да ми препроръча място за печат върху такова стъкло?
Дали трябва да е задължително темперирано стъклото, при положение че печката ще е вградена и ще е с индукционни котлони или както им се вика там. :?
Също и как стои въпроса с пробиването на стъклото, за да си изведа и контактите отгоре...?

Тема "Контраплот от стъкло с принтирано изображение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: