• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Lyubcho_88 - напреднал
Здравейте,
Предстои ми направата на 3бр. кухни с обзавеждане за лично ползване. Проекти, чертежи и монтажи ще правя сам. Може ли да предложите фирма за разкрой на ПДЧ/МДФ плоскости, кантиране, отвори за панти? Някъде, където мога да си поръчам нужния брой плоскости, да ми ги кантират и разпробият и да си ги сглобявам сам. Някъде, където вие сте пазарували и сте доволни? Аз съм частно лице, не съм фирма, и нямам постоянна клиентела, а правя всичко сам за себе си, в този случай за да изпипам добре нещата и не на последно място от финансова гледна точка.
Намерих една фирма ROSI. Не знам дали могат да свършат работа, но избора им на сайта, на пръв поглед изглежда точно на това, за което питам. Нямам обаче познат, който да ги е пробвал.
Всякакви съвети ще са ми от полза.

Благодаря за отделеното време!
sstefanov - майстор
Как да ти помогнем като не си писал от къде си?
Lyubcho_88 - напреднал
Става дума за София. Попълних и в профила.
sstefanov - майстор
https://www.google.com/search?q=%D1%80% ... 1%86%D0%B8

Salex са много бавни, но имат най-богат избор,
CheapMebel са най-евтини и доста по-бързо изпълняват поръчките.
Lyubcho_88 - напреднал
Благодаря. Salex ми допадат, може ли да кажеш колко много бавни са? Аз трябва да съм се нанесъл (готов) до средата на м Юли, но пък точни размери и проект ще завърша сигурно средата на Май.
sstefanov - майстор
Направи си проект и обиколи фирмите. Всички са на под километър разстояние. Там е и "Роси".
Antonii - майстор
Роси съм ги ползвал веднъж и вече няма. При мен кантовете бяха лепени с контактно лепило.
Salex са бавни около 1 месец в активния сезон като при поръчки над определена сума доставката за София е безплатна.
Сега съм пуснал втори мой проект и ще стане за около 3 седмици. Кантирането при тях спрямо Роси е в пъти по-добро.
Отделно като се попълва разкроя се дават елементите в краен размер, а машината им си го смята спрямо дебелината на канта как да го отреже.
При повечето фирми вие трябва да си го сметнете, не че е голям проблем.
Salex не са подходящи за боядисване на МДФ, могат да ви го разкроят, но трябва да си го боядисвате някъде другаде, че избора на цветове е колкото да има някакъв.
Svezar - специалист
пон апр 22, 2019 6:05 pmLyubcho_88 написа:
Някъде, където мога да си поръчам нужния брой плоскости, да ми ги кантират и разпробият и да си ги сглобявам сам.
Предполагам знаеш че се правят само отвори за панти,останалите сглобки ти си ги мериш и пробиваш !
nikolov333 - майстор
В Съливер можеш да си поръчаш проекта със сглобките, но трябва да е направен на софтуера с който работят машините при тях или да платиш на техен проектант срещу някаква тяхна цена.. май я определят на м2 в/у лицето, но не съм сигурен точно, да не те заблудя..
Поръчвал съм от Роси във Варна, а от CheapMebel в София.
По-доволен съм от CheapMebel. Освен, че бяха бързи (1 седмица), детайлите бяха етикирани с размери и име, а правят отвори за дибли и криволинейно кантиране.
Разбрах, че са си преместили цеха и детайлите се получават на друго място.
  • 1
  • 2

Тема "Търся фирма за разкрой на ПДЧ/МДФ плоскости, кантиране за "направи си сам" Кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: