Мечтата на всяка домакиня
EDI - майстор
Че аз с полиуретан DCP залепих баня и тоалетна върху дървена конструкция.Много доволен.
lov - майстор
Аз на скоро завърших ей тая кухничка. Плочките са гранитогрес 600х600 и дебелина 10мм. Лепени са с флексово лепило без фуга, но и аз кат Трифон голям зор с дупките. Корона за гранит ама една дупка половин час. :-D Осем дупки за контакти и излази за тръбите та аз си знам как ги направих. Да не говорим че трябваше да припилвам на ръка и някоя от страните за да оправям фугите че имат по един косъм кривина.Отделно плота където е печката и съдомиалната трябваше да е идеално прав защото е гранит и да не ми се налага да го пиля и него. :)

Прикачен файл

IMG_202001061.jpg

Прикачен файл

IMG_20200106.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт мар 17, 2020 9:59 amlov написа:
Аз на скоро завърших ...
Браво на теб!
Супер недомислена кухня. Здраве да е!
radius - майстор
То на тоя 1 м няма какво да се мисли, все ще е малко. Но явно такива са условията.
schuldiner - майстор
Може да не е от условията. На майка ми например и стига и по-малко - живее сама и нито сушилня, нито съдомиялна, нито кой знае какво друго й трябва вече. Ама да си призная, успяха да ми се отлепят плочките зад котлона, та и аз с ПУ ги донамествах.
lov - майстор
вт мар 17, 2020 2:39 pmn_a написа:
вт мар 17, 2020 9:59 amlov написа:
Аз на скоро завърших ...
Браво на теб!
Супер недомислена кухня. Здраве да е!
Не е недомислена щото помещението е нещо като коридор и се наложи да има и функцията на кухня. Къщата си има друга голяма кухня а тва е само за нещо набързо и да има къде да се държат и мият приборите за да не се разнасят по етажите.
Вратата които се вижда на двете снимки са всъщност две различни врати на диагонал. А и стаята всъщност не е правоъгълна а ромбоидна. :lol:
jekasus - майстор
lov написа:
Аз на скоро завърших ей тая кухничка.
Ако за един човек или под наем - идеално.
Тия юнги, делимано или мухль.о/май така се казват :-D / са по-добри от 5-10 литрови бойлери, които заемат място в шкафа под мивката.
lov - майстор
Точно за инцидентно ползване е. За сега съм 5 литров бойлер щот го имах и е отгоре в шкафа. Можех да го сложа и под мифката със стоящ смесител но мисля и за развитие във времето. Сега заема място, ма кат се скапе минавам на проточен. За това съм оставил и оня контакт там. :) Доста нелогично място на пръв поглед.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт мар 17, 2020 10:26 pmlov написа:
...
Не е недомислена щото ...
Aко те вълнува, да се обясня. Но май няма нужда
jekasus - майстор
n_a написа:
Но май няма нужда
Кажи мъката си :-D За мъжете това даже е прекалено много за една кухня :-D

Тема "Залепване на плочки 60х60 на стената в кухнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: