Мечтата на всяка домакиня
pi6ligara - специалист
Обаче остава един въпрос, ровя из нета да проверя каква е цената на нагревателя и за всякакви бойлери намирам, само не и за Тедан!?! Това би било проблем за в бъдеще!
krasi92 - майстор
Като изтече гаранцията ще го мислиш а иначе по поръчка правят почти всичко.Ако е нестандартен с мостра пак ще ти направят
pi6ligara - специалист
вт юни 11, 2019 3:57 pmkrasi92 написа:
Като изтече гаранцията ще го мислиш а иначе по поръчка правят почти всичко.Ако е нестандартен с мостра пак ще ти направят
Абе не е точно така, защото ако изгори нагревателя свалям бойлера и го нося примерно в някой техно магазин, от който съм го купил, те го пращат кой знае къде и аз 20,30 дни нямам топла вода в кухнята.
mrsch66 - специалист
вт юни 11, 2019 5:04 pmpi6ligara написа:
вт юни 11, 2019 3:57 pmkrasi92 написа:
Като изтече гаранцията ще го мислиш а иначе по поръчка правят почти всичко.Ако е нестандартен с мостра пак ще ти направят
Абе не е точно така, защото ако изгори нагревателя свалям бойлера и го нося примерно в някой техно магазин, от който съм го купил, те го пращат кой знае къде и аз 20,30 дни нямам топла вода в кухнята.
Тоя Тедан е със сигурност е пълно копие на някоя друга марка така че части със сигурност има.
brassSob - специалист
вт юни 11, 2019 5:04 pmpi6ligara написа:
вт юни 11, 2019 3:57 pmkrasi92 написа:
Като изтече гаранцията ще го мислиш а иначе по поръчка правят почти всичко.Ако е нестандартен с мостра пак ще ти направят
Абе не е точно така, защото ако изгори нагревателя свалям бойлера и го нося примерно в някой техно магазин, от който съм го купил, те го пращат кой знае къде и аз 20,30 дни нямам топла вода в кухнята.
В Техномагазина ще ти дадат координати със сервизни центрове.
pi6ligara - специалист
В събота тръгвам на обиколка из магазините и ще видим какво ще стане.
dpp - специалист
И аз поръчах Тедан 8л под мивка!
В съседната тема за шиков писах , отказаха ми гаранция за района на Бургас!
Пробивали им бойлерите при заварките о водата в Бургас заради варовика!
Егати заварките дето правят!
Да видим Тедана колко ще изкара. По думите на консултанта както писах и за големите, били със ламариназа наща вода правени да издържат да видим!
dpp - специалист
Да споделя мнение, бойлера пристигна!
Всичко е нераждаемо, фключително и фланеца и нагревателя - няма анодна защита!
Изходите са 3/8 ми, и има някви пластмасови преходи за към 1/2, който изхвърлих!
Като цяло това е единствения недостатък от цялото ми усещане към бойлерчето!

Тема "Помощ за избор на бойлер под мивка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: