• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Мечтата на всяка домакиня
Chefo77 - майстор
Аз лично по зададени параметри бих предпочел това:

https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnic ... 1/p/662505

Забележи, е гаранцията е пълна, не само на мотора (но не и на електрониката по него) :wink:
ESPACE - майстор
нед юни 21, 2020 6:35 pmChefo77 написа:
Забележи, е гаранцията е пълна, не само на мотора (но не и на електрониката по него) :wink:
Това за електрониката къде го пише?
Chefo77 - майстор
Никъде. Потърси из форума, беше коментирано от съфорумник (мисля plamen6703).
zhzh - напреднал
Здравейте! Искам да попитам, относно управленията, кой е по-надеждния вариант? С един кръг или два кръга? Low Frost или No Frost. Или някаква комбинация?
Valko1989 - помощник
Здравейте!Пред дилема съм за закупуване на хладилник.Единия ми избор е AEG RCB53426ТX (нофрост само на фризера) който е намален от 950 на 800,или LG GBP-31DSLZN който е Тотал нофрост но и е с 100лв по скъп?На Лг-то дизайна го виждам и при Самсунг-еднакви ли са?
kozl - майстор
За Самсунг и LG основно разликата е в компресора.
И двата са инверторни, но на LG се води линеен инверторен компресор.
Хладилниците на LG с долно фризер отделение са най-ефикасните в индустрията. Имат Total No Frost енергиен рейтинг от A+++ -20%, който е възможен благодарение на инверторния линеен компресор. Този иновативен компресор използва право бутално задвижване вместо конвенционалното ротиращо бутално задвижване, а това води до по-малко вътрешно триене, по-висока надеждност, по-голяма издръжливост и по-малко шум.
Обаче сина прочел повече негативи за LG от Samsung и избра Самсунга.
Trakehner1 - специалист
Здравейте,

сегашният ми хладилник гръмна от токов удар и по-скоро искам нов. в ценовия клас 900-1200лв има ли модел с не-оризови части? Преди време слагаха компресори Данфос, сега май са рядкост? Сегашният ми е Bosch KGV и не съм доволен - сравнително шумен, компресора се оказа оризов, пусковото реле на Vestel, платката, която беше гръмнала, без бушон дори...и вътре като разположение не ме кефи.
LazarGanev - "Велик майстор"
Сега са бамбукови, по-здрави са :wink:
ср юли 07, 2021 10:28 amLazarGanev написа:
Сега са бамбукови, по-здрави са :wink:
Бамбука от къде е бре ? =D> :rolleyes:
stefanjor - специалист
Здравейте,
Налага се да купувам хладилник с фризер.
Спрял съм се на тези два модела.
Ако някой има впечатления за някой от моделите ще съм благодарен ако го сподели.
whirlpool
gorenje
Whirlpool ми допада повече, като разпределение, а Gorenje повече ми харесва заради NoFrost системата.
В момента и двата са почти идентична цена заради промоция.
До сега не съм имал хладилник с NoFrost, заслужава ли си?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Избор на хладилник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: