Мечтата на всяка домакиня
vilpk - напреднал
Здравейте,

Имам следната питанка, може и да е глупава... Ще лепя кухненски гръб (14 мм) със монтажно лепило (Момент или Бизонско, не съм решил още). Основата не ми хареса много и се заиграх с нея. Махнах местата където удряше кухо, беше напукана и изчистих основата. Ударих един дълбоко проникващ грунд, после гипсова замазка да изравня. Та сега се чудя дали ако ударя отгоре и един от тези грундове за тапети (имам един който изравнява и цвета до бяло, какъвто основен цвят има и гърба..) - та няма ли да станат много грундове и монтажното лепило да не хване ...? Проблема е, че майсторите преди години не са смятали много точно и гърба (стария) беше по скоро закрепен за стената, отколкото да е стъпил и на кухн. плот. Това ще е случая и с новия гръб т.е. и при него монтажното лепило трябва да държи здраво...

Мерси и поздрави,
Вилян
miliad - майстор
Не се "втелясвай".
Разбра ли ме?
vilpk - напреднал
нед юли 28, 2019 5:29 pmmiliad написа:
Разбра ли ме?
Мерси за бързия отговор, но май не, баба ми я ползваше тази дума и май е нещо от сорта "не преигравай" :? Та - да мажа смело тапетния грунд (или самото му допълнително слагане върхъ предния + замазаните места е втелясването) или ще попречи на монтажното ? Пак мерси.
miliad - майстор
Абсолютно нищо не мажи на стената. Няма нужда.

Тема "Монтажно лепило върхи 2 грунда ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: