Мечтата на всяка домакиня
naB4o - специалист
Приех факта, и съобразих: Сега няма да се налага да режа гипскартони, режа гофри и т.н., а ще мога да разглобя и ревизирам.
В процеса на работа си измайсторих една еднократна "лопатка" от пластмасово шише. Изрязах дъното и от едната страна малко към гърлото. Влизаше идеално в отвора, и събираше без да разсипва.
Lutchezar - майстор
Значи само малко боклук от къртенето е имало. Опасна тази жена ей😂
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
А на външен майстор ще му трепери, ще му шета и кафенце ще предлага. Тази жена те обича, да знаеш
Този комин/отдушник, има надолу продължение и ревизия. Сиреч, в мазетата, като отворите и ще се сурне няколко кофи камънак
npace - специалист
пет окт 11, 2019 12:34 pmnaB4o написа:
недостатъкът бе, че жената мрънкаше
Всеки един ремонт вкъщи трябва да започва и да завършва с една голяма чаша червено вино за благоверната. :-D
За да няма такива проблеми. :-D
naB4o - специалист
Вино има ама е още е "болно". Има време да се избистри. А щом ме обичала, няма да се притеснявам :)
То у дома основно аз готвя, така че съм доволен!
Наздраве!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Наздраве!
COMPAIR FLOW - е най добрата система за пътя на абсорбатора. ТЪй като това е единственото което зависи от вас. Аспиратора е аспиратор и комина , не може да бутатате.
kozl - майстор
А кво да набутам, та да не разбирам кога готвят комшиите, без да пускам аспиратора :?

Тема "Препоръки за подобряване на работата на аспиратора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: