Мечтата на всяка домакиня
g166 - напреднал
Здравейте,
Имам следния проблем.
Дъното на горния кухненски шкаф увисна доста. Кухнята е на 2 години , а шкафът е с дължина 120 см.
Какви са вашите предложения за решаване на казуса?
Товай което аз се сетих е от вътрешната страна на шкафа да се сложи дълга планка- едната и страна да се хване за дъното , а другата директно за стената, нямам представа дали ще е ок така. :?
miliad - майстор
Ще провисне, след като всеки със свободно време, дрелка и интернет се прави на мебелист.
Сложи вътрешна делителна страница по вертикала. Допълнително към нея е добре да се постави директен окачвач за СКШ и да се хване за стената.
kozl - майстор
пон юли 06, 2020 11:47 ammiliad написа:
Ще провисне, след като всеки със свободно време, дрелка и интернет се прави на мебелист.
На мен ми провисна релсата на вратите на гардероба, пък го прави мебелна фирма. И проекта и изпълнението.
joroantonov - специалист
пон юли 06, 2020 3:13 pmkozl написа:
пон юли 06, 2020 11:47 ammiliad написа:
Ще провисне, след като всеки със свободно време, дрелка и интернет се прави на мебелист.
На мен ми провисна релсата на вратите на гардероба, пък го прави мебелна фирма. И проекта и изпълнението.
Колегата Miliad е прав, всеки който е навил двеста винта решава че може да прави мебели. Замислял ли си се колко от мебелистите са завършили дърводелство? А в Лесото к'во учат сега не знам нагледал съм се на неграмотни конструктори и дизайнери.
Antonii - майстор
пон юли 06, 2020 3:13 pmkozl написа:
На мен ми провисна релсата на вратите на гардероба, пък го прави мебелна фирма. И проекта и изпълнението.
Това е една от причините да си проектирам и сглабям мебелите сам.
Но в часта при проектирането участва и съпромата, и за щастие за сега такива проблеми несъм имал.
Разбира се за това съм благодарен и на колегите дали един или друг съвет из форумите.

Тема "Увиснало дъно на шкаф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: