• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
nork - специалист
ср ное 18, 2020 11:06 ambrum написа:
Старите впечатления са за стари модели за съжаление. Та LGто на 15 години хич не е мерил за качеството на сегашните.

Пуснах мухата за side-by-side хладилник на половинката. То и там избора не е много голям, че държа да няма диспенсър за студена вода и лед на вратата. При тези Liebherr отпадат като варианти, че са по 120см. Но пък LG-то и Samsung-а имат модели.

ВЕКО ги гледах, ама оставам с впечатлението, че са еднодневки. Нещо не ми вдъхват доверие като чета за тях.

Всъщност при side-by-side моделите има два варианта след 30 минути търсене:
* Bosch KAN93VIFP
* LG GSB760PZXZ

Цените са почти идентични - 2100-2200 лева. И като функции са идентични. Остава да се помисли кое ще е по-надеждно.
https://technoplanet.bg/produkt/%D1%85% ... -side-rot/
Моя е почти идентичен на този, но "марката" Хансеатик не я бях чувал преди това. За 5/6 години да съм го чул 10на пъти как чагърка нещо вътре :lol: Най вероятно е размразявал. За 4 членно семейство е супер да го напълниш до горе. Фризера идва малко малък, но ти ще имаш и друг такъв :drinkers:
Поразгледай "ударените" уреди, изборът там е доста по голям, а и цените са поносими за този тип хладилници
burkov - специалист
Последния ми опит е с Liebher, комбиниран.
Правих пручване преди да го купя и единствената причина за покупката беше 7 години гаранция,
Тесен, мега шумен и с неподходящо разпределение на вратата.

За съжаление за шума четох същото за доста техни модели. Проблема бил от както се правели у нас.
Аз вече свикнах, но си е чисто наказание, яко къркори, пищи и бучи. От приятели разбрах същото и за техните, скоро купени бройки.

Много ме е яд, че не взех един бош 70 сантиметров. Беше малко по-скъп, но ми се стори малко ретро дизайна.
После се зачетох в мнения и още повече съжалих. Жената го хареса и май-много като разпределение.
brum - майстор
Тази статия е цялата клишета и всъщност е реклама на онлайн магазин.

Надеждността и функционалност са ми водещите критерии на мен. А и вече избрах. Самсунг side-by-side ще е.
nautilus33 - майстор
Да ползвам темата на колегата, понеже и аз съм в търсене на хладилник, но от по-ниския ценови клас. Сега рекламират един на Лиебхер със 7 години гаранция. Нашите имат точно такъв на по-малко от 2 години и почна да прави проблеми. Фризерната част е ОК, но хладилната постоянно показва различна темп. като днес показваше 14 градуса, и чакат майстор да го погледне. Та, в ценовия клас до към 1000лв. какво може да се вземе, като държа хладилната част да е голяма, фризерната не ме интересува толкова много, защото няма да замразяваме кой знае какво. Предпочитам да е с дълбочина макс. 60см, тъй като ще е непосредствено до долния кухненски ред, и не искам да надстръча много.
Virtex - майстор
вт ное 17, 2020 10:51 pmbrum написа:
Търсим си хладилник...е по-скоро без фризер
Какво избра в крайна сметка и доволен ли си ?

По това време гледах liebherr 2370 или подобен, но само гледах и нямам преки впечатления, та ми е интересно как е при теб.
brum - майстор
Samsung side by side. Но другият месец почвам кухнята. Като пуснат тока ще взема и хладилника. Още строим :) .
LazarGanev - "Велик майстор"
И аз бях на тази вълна, но накрая се спрях на ТОВА
glorious - специалист
И какво стана в крайна сметка?!
  • 1
  • 2

Тема "Съвети за хладилник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: