Мечтата на всяка домакиня
anmoll - специалист
Прасчо,понякога се чудя защо ли си ми толкова симпатичен,а вкусовете ни коренно се различават :lol:
prascho - майстор
"Разни хора, разни идеали" :-D. Хубавото е, че и хората тип "демоде" се различават иначе щяха да ни обвинят, че сме напълно скучни.
kristiqni - специалист
Кухнята е страхотна. Именно това контрастиране на цветовете ми допадна неочаквано много.Със здраве да си я ползвате!
anmoll - специалист
Мерси, синьо със зелено е моя любима комбинация,а синия таван е като небето над Смолян.Имах един учител/той е пловдивчанин/,който казваше че само тука има кобалтово синьо небе.От фирмата за опънатия таван ме убеждаваха да сложа зелено имаше абсолютно същия цвят като кухнята -добре,че не ги послушах :)
В най-скоро време ще се нанесем за да ползуваме тази кухня мерси за пожеланията :)

Прикачен файл

DSC03643.jpg
Още една снимка
DSC03643.jpg (72.84 KиБ) Видяна 7136 пъти
anmoll написа:
Ето я моята нова кухня,какво ще кажете:
Кухнята е от Диалог
Anmoll, дали е удобно да ми кажете колко пари Ви излезе тази кухня. Много ще ми помогнете да се ориентирам за цените на Диалог. Благодаря Ви предварително!!!!
prascho - майстор
Кухнята е голяма и цената е висока. Вярно е, че кухня се прави на поне 10г, но гледайте да не излезе цяло състояние. По-скоро трябва да се мисли да е практична и функционална, с хубави и полезни механизми. Гланцираните повърхности сигурно се цапат много лесно и се чистят трудно /лично мнение/.

П.П. Опънатият таван е жесток. Цветовете на кухничката малко бягат от моите предпочитания, но пък всеки с вкуса си...
нед окт 07, 2007 7:52 pmsevar написа:
Поразходи се още. Фирми за кухненско обзавеждане има доста, btw майстори също ;o)))

3000 за ПДЧ под 3 метра е много.

Ориентировъчно, около 5 метра ПДЧ с МДФ врати по наш проект - излезе 2800 лв.
Но все пак е относително защото същия вариант може да бъде и с 500 лв. по-скъп, ако решиш да добавиш един, два шкафа, да речем.
Christo Design LTD
www.chdsgn.com
0886929558
Кристо Дизайн ЕООД е фирма създадена за проектиране и производство на мебели по индивидуален проект!!!
Създава се 3D проект на Аутокад и се разработва кухнята съвместно с изискванията на клиента.
Фабриката за мебели е с иновативни и качествени маши, пакето разкройващ циркуляр и тн..
Което от своя страна дава високо качество на дадения продукт, кухня и тн..!!
нед окт 07, 2007 7:52 pmsevar написа:
Поразходи се още. Фирми за кухненско обзавеждане има доста, btw майстори също ;o)))

3000 за ПДЧ под 3 метра е много.

Ориентировъчно, около 5 метра ПДЧ с МДФ врати по наш проект - излезе 2800 лв.
Но все пак е относително защото същия вариант може да бъде и с 500 лв. по-скъп, ако решиш да добавиш един, два шкафа, да речем.
Christo Design LTD
www.chdsgn.com
0886929558
Кристо Дизайн ЕООД е фирма създадена за проектиране и производство на мебели по индивидуален проект!!!
Създава се 3D проект на Аутокад и се разработва кухнята съвместно с изискванията на клиента.
Фабриката за мебели е с иновативни и качествени маши, пакето разкройващ циркуляр и тн..
Което от своя страна дава високо качество на дадения продукт, кухня и тн..!!
krasi92 - майстор
браво крисо. хубаво е че сте с иновативен циркуляр. поне да беше казал от къде си.

Тема "Моля за съвет относно поръчка на кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: