Мечтата на всяка домакиня
elby75 - специалист
много е хубава да ти е честита,а къде я поръча,видях,ч е фирмата има адреса само в пловдив
anmoll - специалист
Ето сайта на фирмата в Пловдив е: http://www.dialogbg.com/
elby75 - специалист
Да видях сайта,но ти си в Смолян,а фирмата е в Пловдив к,как стана поръчката и всичко след това
Аматьор - напреднал
Сигурно не е тук мястото, но от какво е огледалната повърхност на тавана? :?
anmoll - специалист
Добре ще ти кажа как става;
Отиваш лично във фирмата /адресите са в техния сайт/ в Пловдив.Там си избираш от какъв материал искаш, а те имат мострени кухни и всичко се вижда.Казваш размера на кухнята и какво искаш да сложиш.Те ти дават цена. Ако те устройва пращат техен човек,за да вземе размера и да види всички ъгли дали са прави. Имай в предвид,че аз съм на 100км.от Пловдив-плащаш си транспорта,но после за монтажа не се плаща.У нас идваха 4пъти след това.Прави се договор и се внася капаро по-малко от 50% мисля,че 1/3 от цената.Те предлагат и ел.уредите на цени като навсякъде. Имат мивки,батерии,механизми,мебелен обков и всичко за което се сещаш за кухнята,вкл.и плочки.Доплаща се когато всичко е готово. Не е нужно да ходиш сто пъти. Ако не ти харесва проекта просто пиши на имейла,ще ти направят и пратят нов проект докато ти хареса.
anmoll - специалист
Аматьор написа:
Сигурно не е тук мястото, но от какво е огледалната повърхност на тавана? :?
Опънат таван-виж:темата "таванче" в окачени тавани.
Последна промяна от anmoll на пон дек 03, 2007 5:37 pm, променено общо 1 път.
taty67 - специалист
Със здраве да си я ползвате !!! :)
Тани - модератор
sonne написа:
MNOGO GOTINA KUHNJA!DA JA POLZVATE SAS ZDRAVE!!!
Това е Български форум и тук пишем на български! Освен това писането само с главни букви се приема за крещене!
prascho - майстор
Не мога да възприема комбинация от двата крещащи цвята: ярко зелените светли мебели и ярко синия опънат таван. Виждам, че и стените са светло сини. Не ми допада мивката от алпака. За мен си е чиста излагация да си позволиш опънат таван 5 квадрата за 1000 лева и да не отпуснеш малко парици за една хубава гранитена черна мивка с един месингов чучур. За този син таван бих се спрял на вратички от дърво. Цвят махагон, но не много тъмен. Черен плот пръскан като гранита. Обърнатият плот имитация на мрамор с наличие на жилки. И може би бих намалил дължината на кухнята с един шкаф /50 см/. Тези шкафове под прозореца ме дразнят. Впрочем и аз съм пример за демоде човек. Кой съм за да критийувам. Нямам пари да се усмихна. Важното е на вас да ви допада и да я чувствате функционална спрямо Вашите навици. Със здраве да си я ползвате. :-D

Тема "Моля за съвет относно поръчка на кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: