Мечтата на всяка домакиня
Искам да знам проблем ли ще е ако свържа аспиратор към въздуховода на банята - тухлен е. Някой има който е закачил аспиратор към него.
Малко ме съмнява дали ще е ефективно, защото ще мирише в банята.
официално комина е в другата стая и там е невъзможно, а външна стена има на около 6 метра - предполагам че който го е включил към банята е мислел същото
krasi92 - майстор
В кухнята няма ли съществуващ
miroki - майстор
Ако не си в къща, недей. Ще мирише на всички. А в блокове с парно се простира и в банята.
Ако си в къща и само ти си на тръбата, прави каквото ти харесва.
пон мар 29, 2021 10:19 ammiroki написа:
Ако не си в къща, недей. Ще мирише на всички. А в блокове с парно се простира и в банята.
Ако си в къща и само ти си на тръбата, прави каквото ти харесва.
в блок съм, ново строителство (тухла), то и без това сега мирише, има някой съсед който си е включил там аспиратора, а и нека им мирише повече не се обичам със съседите (всъщност кой обича съседите си)
искам да знам освен миризмата, да очаквам ли други проблеми
zz_stefanov - майстор
Ми като те чета, как и теб да те обича човек :(
пон мар 29, 2021 3:31 pmzz_stefanov написа:
Ми като те чета, как и теб да те обича човек :(
нямаш си представа, колко пъти сме викали специалисти от Общината, по строителство, екология и какви ли не - и закона винаги се оказва на моя страна
нека да им е гадно, знаят си реда - жалба до общината, те пращат комисия и издават предписания на домоуправителя
muhala - майстор
вт мар 30, 2021 12:15 amdelta1 написа:
пон мар 29, 2021 3:31 pmzz_stefanov написа:
Ми като те чета, как и теб да те обича човек :(
нямаш си представа, колко пъти сме викали специалисти от Общината, по строителство, екология и какви ли не - и закона винаги се оказва на моя страна
нека да им е гадно, знаят си реда - жалба до общината, те пращат комисия и издават предписания на домоуправителя
Станно, имах спор с комшиите до нас. Отоплението на банята им е захранено през нашия апартамент. Така е направено навремето.
Исках да ремонтираме тръбите. Отказаха и ми казаха да извадя доказателства, че топлото на банята им идва от нашия апартамент.
Ходих в общината, търсеха документи и т.н. и ми издадоха документ, че нямат информация за ОВИ. Иначе беше очевидно откъде идват тръбите.
chapara - майстор
Ми отрежи ги и ще видят ккъде са белите мечки. Тръбите са общи части на сградата независимо къде минават и не е нужно разрешение на комшиите!

Тема "свързване аспитатор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: