• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
miliad - майстор
Само за информация.
Всяка силна лепенка залепена върху латекс, при сваляне прави по-големи поражения от отвор за дюбел ф6 или ф8.
brum - майстор
Факт. Отлепя парчета латекс.

Ми нямаш вариант. Събираш и гледаш дали стои стабилно. Ако нещо те притеснява - дупчиш. После пълниш и корекции.

Наскоро се бях видял в чудо, че боядисваха с пистолет, а аз правя корекции с валяк. Винаги личеше докато не се заинатих на едно място и го докарах да не личи (с междинно шлайфане, с голям интервал между двата слоя латекс). Та има си начини да се скрият отворите и да не си личи.
Делян - специалист
В къщи имам шкаф висок 200 см, широк 40 и дълбок 19 (етажерка за компакт дискове). И аз имах съмнения, че ще се клати, но неоснователни. Просто дадох лек наклон назад към стената да подпира гърба. А и дисковете тежат здраво и не се наложи укрепване.
XpacTa - специалист
Можеш да го осигуриш като хванеш ъглова планка отвътре на долната полица - като гледам височината и е 89см, значи дупката ще е на 85 примерно. Сушилнята ще я закрие:
Изображение
Lutchezar - майстор
А ще има ли фурна в шкафа или не? Ако има тя се завинтва и тежи доста.
Не. На мястото за фурна ще има мировълнова.

Благодаря за съветите Ви. Бяхте ми много полезни. :)
  • 1
  • 2

Тема "Монтаж на колонен кухненски шкаф без пробиване на стена ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: