Мечтата на всяка домакиня
zz_stefanov - майстор
Оф, смесител с топуз. Допълнителна бъркотия под мивката. Както казаха по горе, осигуряване на безпроблемно движение на маркуча с топуза.
brum - майстор
Мислех да не слагам топуза. Но съдейки по вашите отговори явно е важно да си е на мястото. Та - ще се направи отвор в шкафа. Това с въздуховода ми допада като идея.

Относно това, че все гледам да ми е трудно - ми нямам опит, ама имам желание :) . Преди година ударих на греад с кухнята - или проекта по нея беше нещо за 15 минути, или след няколко email-а нямаше отговор. Питах на 4 места. Теглих им едни майни и реших да действам сам. Изненада ме леко как е поскъпнало ПДЧ-то, ама другото си беше интересно занимание. Още седмица и ще кача снимки на кухнята. Има една стара тема за проекта по който е направена. Към момента липсват дръжките и цокъла. От уредите мивката не е закачена и на аспиратора го няма въздуховода. Иначе е на финалната права :) .
zz_stefanov - майстор
Каква полза очакваш от този тип смесител в кухня.
В повечето случаи ги ползват в бани и то в такива където е невъзможно да се постави душ.
пп Видях го и си спомних модела. Бих предпочел тези дето са пак така отвисоко извити, гъвкави без да им се вади маркуча.
brum - майстор
Точно смесител за кухненска мивка си е. Мен ми идва малко висок, ама мивката и тя е доволно голяма (55см x 43см, 21см дълбоко е коритото), та надявам се да няма драми с пръскане навън.

А за ползите - да му мисли тоя дето ще работи на мивката. Трябваше да е с изчистен дизайн и черен. На тия критерии отговаря :) .

Тема "Монтаж на мивка който да подлежи на разглобяване?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: