Мечтата на всяка домакиня
nautilus33 - майстор
Здравейте,
от доста време търся ,но не намирам, мивка инокс или т.нар. алпака, но не само корито, а със страничен борд или както там се нарича и отвор за смесителя, съвпадащ със средата на коритото. Всички, които откривам са с отвор за смесил в края на коритото, което не ме устройва. Някой попадал ли е скоро на такава мивка?

Такава не искам

Изображение
Тази е с правилния отвор

Изображение
Sandman - специалист
Тия излизат в гугъла почти веднага, пише че има наличност...

https://www.mebelinovdom.com/mivka-alpaka

https://osnovi.com/bg-product-details-3428.html
nautilus33 - майстор
Да, само че са с борд. Благодаря. Ще разгледам и двата сайта, може да имат такива без борд.
brum - майстор
От Тека (рая на мебелиста) преди години вземах такава. Ама годините са 6-7-8 вече...
nautilus33 - майстор
На Тека гледах и аз една, но и тя пак с отвор встрани. Благодаря за линковете, но ми трябва мивка с плот, а не само корито, но като гледам, май нещата вървят точно към корито само.
Sandman - специалист
пон окт 04, 2021 8:09 pmnautilus33 написа:
На Тека гледах и аз една, но и тя пак с отвор встрани. Благодаря за линковете, но ми трябва мивка с плот, а не само корито, но като гледам, май нещата вървят точно към корито само.
Не знам как ти е кухнята, но борда отзад предполагам ако се резне не би навредило на мивката, особено ако водобранната лайсна скрие ръба. При теб може би отвора за мивката не е за да опре в гърба? А и има различни размери на мивките...
Ако дадеш повече детайли може би ще има повече идеи :)
Lutchezar - майстор
Търси мивка алпака за вграждане. Тези с борд ще отпаднат при такова търсене. И аз няколко месеца избирах и едва си намерих такава с борд. Които нямат дупка за смесител обикновено могат да ти ги разпробият на място.
nautilus33 - майстор
Ами трябва ми такава за вграждане в плот, тези бордовите са за кухненски шкаф без плот, и за това не ми вършат работа. Трябваше да го уточня в началото, но съм пропуснал.

Тема "Мивка инокс с отвор за смесител в средата на умивалника" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: