Мечтата на всяка домакиня
infomar
Имам комбиниран фризер с хладилник. Искам да изключа фризера и да оставя само хладилната горна част.
Ако намаля "копчето" с което се регулира температурата на фризера вътре на минимум, това ще спре ли фризерната част, или ще работи на някаква минимална температура?
Искам после фризерната част да оставя отворена.
Регулатора на хладилната част да поставя някъде по средата.
gnt69 - майстор
съб яну 15, 2022 2:02 pminfomar написа:
Имам комбиниран фризер с хладилник. Искам да изключа фризера и да оставя само хладилната горна част.
Ако намаля "копчето" с което се регулира температурата на фризера вътре на минимум, това ще спре ли фризерната част, или ще работи на някаква минимална температура?
Искам после фризерната част да оставя отворена.
Регулатора на хладилната част да поставя някъде по средата.
Моя може щото е с два мотора. Твоя с колко мотора е.
infomar
Не мога да намеря колко мотора е моят.
Шведски, PRIVILEG OKO ENERGIESPARER с две копчета горе. Има някакъв номер 90760 ама не го намирам по него. Сребрист.
vladtod - специалист
Не можеш ли да погледнеш отзад с колко компресора е , ако е с два махаш буксата от фризерния и си готов, така съм направил на село.
infomar
Теоретично мога, но физически така е набутан и нивелиран, че ще си отворя работа за един ден да го върна на мястото.
Като намалявам всяко копче по отделно се чува как нещо цъка и изключва/включва ама какво е.. божа работа.
Не виждам вътре никакви бушони.
Егати тъпият проблем. Ще го оставя така, пък каквото стане. Ще изчакам да видя дали ще се размрази.

Тема "Може ли напълно да се изключи фризер?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: