Мечтата на всяка домакиня
MamaMy - майстор
Колегата е задал конкретен въпрос за плот и няма нищо общо с мивка. Още повече, не си видял каква мивка има или ще монтира колегата. Това, че са ти неприятни готовите шкафове защото ти подбиват цената стана ясно на всички. Ако колегата е допуснал грешка при монтажа това можеше да му го кажеш по друг начин. В този случай звучиш като известен наш треньор по футбол :)
miliad - майстор
Хмм.Да направим кратка разбивка на отговора ти
вт фев 08, 2022 6:23 pmMamaMy написа:
Колегата е задал конкретен въпрос за плот и няма нищо общо с мивка. Посочих му фирма Роси продаваща плотове и извършваща всякакви видове рязане
на материали.

Още повече, не си видял каква мивка има или ще монтира колегата. Колегата ти, ще монтира мивка в кухня, върху кухненски шкафове. Повече от това на мен не ми е нужно, за да знам , че монтажа върху онова което е сътворил ще му е тегав.
Това, че са ти неприятни готовите шкафове защото ти подбиват цената стана ясно на всички. Аз монтирам, все ми е тая какви са шкафовете-парите са ми същите. И това там, не са готови шкафове/може и да са били някога/, а негови умотворения. Проблемни при това
Ако колегата е допуснал грешка при монтажа това можеше да му го кажеш по друг начин. В този случай звучиш като известен наш треньор по футбол :)
Мисля че бях пределно ясен с това. Той не разбира от това ,но не се е и подготвил./Мисля че Brum e хубав пример с неговата тема за кухня- и той не разбира, но го осъзнаваше и се подготви предварително.Кухнята му е факт вече/ На твоя колега му посочих грешката, качил съм и снимка на шкаф за мивка при идентичен случай. Аз не съм му майка, с перце не галя.

Та някой друг да е погалил, или да е написал нещо по същество на Серго? Ти Мама, нещо друго да му предложиш освен съчуствие?
joroantonov - специалист
вт фев 08, 2022 7:38 pmmiliad написа:
Хмм.Да направим кратка разбивка на отговора ти
вт фев 08, 2022 6:23 pmMamaMy написа:
Колегата е задал конкретен въпрос за плот и няма нищо общо с мивка. Посочих му фирма Роси продаваща плотове и извършваща всякакви видове рязане
на материали.

Още повече, не си видял каква мивка има или ще монтира колегата. Колегата ти, ще монтира мивка в кухня, върху кухненски шкафове. Повече от това на мен не ми е нужно, за да знам , че монтажа върху онова което е сътворил ще му е тегав.
Това, че са ти неприятни готовите шкафове защото ти подбиват цената стана ясно на всички. Аз монтирам, все ми е тая какви са шкафовете-парите са ми същите. И това там, не са готови шкафове/може и да са били някога/, а негови умотворения. Проблемни при това
Ако колегата е допуснал грешка при монтажа това можеше да му го кажеш по друг начин. В този случай звучиш като известен наш треньор по футбол :)
Мисля че бях пределно ясен с това. Той не разбира от това ,но не се е и подготвил./Мисля че Brum e хубав пример с неговата тема за кухня- и той не разбира, но го осъзнаваше и се подготви предварително.Кухнята му е факт вече/ На твоя колега му посочих грешката, качил съм и снимка на шкаф за мивка при идентичен случай. Аз не съм му майка, с перце не галя.

Та някой друг да е погалил, или да е написал нещо по същество на Серго? Ти Мама, нещо друго да му предложиш освен съчуствие?
Колега Milliad, напълно те разбирам какво изпитваш като дискутираш с лаици искайки да помогнеш, а не срещаш разбиране. Пиша заради МамаМу защото е типичен разбирач от всичко и на всяка манджа мерудия. Заради такива като него отдавна не пиша тук, направо ти се чудя как все още даваш съвети от специалист в областите в които се подвизаваш и в крайна сметка все се намира някой да се изс..те на труда ти. Поздрави! :supz:
sergi - специалист
вт фев 08, 2022 6:23 pmMamaMy написа:
Колегата е задал конкретен въпрос за плот и няма нищо общо с мивка. Още повече, не си видял каква мивка има или ще монтира колегата. Това, че са ти неприятни готовите шкафове защото ти подбиват цената стана ясно на всички. Ако колегата е допуснал грешка при монтажа това можеше да му го кажеш по друг начин. В този случай звучиш като известен наш треньор по футбол :)
съвсем уместна забележка :roll: :roll: :roll:
sergi - специалист
тук заприлича на развален телефон.....от детската градина.

първо професионалния форум не е тук.
тук сме лаиците, а и не е ясно за какво сране говорите.... :roll: :roll: :roll:


иначе само колегата Brum даден за пример, отговори адекватно.

и шкафовете са най обикновенни...от Икея, а не някакви "умотворения"
и в този ред на мисли, каквато и нормална мивка да сложиш, ще стане с малко изрязване на тези елементи!

и както колегата Brum има готова кухня, на мен тази ще ми е трета.... :shock: :shock: :shock:

и още не са се разпаднали шкафовете вече 10та година .

-----да не споменавам кой е построил Титаник......
sergi - специалист
....е какво стана сега....

профитата с Титаник не се обаждат....така и трябва!

благодаря на помогналите!
MamaMy - майстор
Колегата Brum ти е отговорил съвсем точно. Аз като лаик сглобил само две кухни (не е Ноевия ковчег) ще препоръчам хубав циркуляр с нов диск, хартиено тиксо и сглобка тип бисквитка. Ако се насочиш към профи изпълнение ти трябва фреза и шаблон като на линка: http://teka-bg.com/store/products-page/ ... %B2%D0%B5/ . Ще ти трябват и специални свързващи елементи.
ZEDYCUS - майстор
Те ти помогнаха дори повече отколкото поиска, но няма как да разбереш ако не Щ"трака пипето. :-D
С такова отношение и лаици няма да ти вържат. =D>
sergi - специалист
нед фев 13, 2022 6:36 pmZEDYCUS написа:
Те ти помогнаха дори повече отколкото поиска, но няма как да разбереш ако не Щ"трака пипето. :-D
С такова отношение и лаици няма да ти вържат. =D>
както се вижда, съм благодарил на помогналите!
та не разбирам за какво отношение говориш?
Делян - специалист
Sergi, не се сърди, но колегата milliad, покрай конкретното ти питане, ти посочи един евентуален проблем. И с право. А ти чак на трета страница уточни, че ще режеш блендите. Макар че това едва ли е точното решение.

Тема "нестандартни размери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: