Мечтата на всяка домакиня
miliad - майстор
Защото не знаете какво правите, и го правите на парче.
Мивка не може да се събере между горните укрепващи бленди и ще ги изрежете при монтажа и. Шкафа ще е пред разпадане преди монтажа на плота.

Прикачен файл

20210501_151436.jpg
sergi - специалист
прав сте....не съм професионалист, но и затова питам в такъв форум...или бъркам?
не разбрах снимката какво показва, а и тона ви не е уместен!


та , ако ще помогнете, кажете какво се прави в такъв случай.
miliad - майстор
" ТОН " няма, има истина в това което казвам, но вас не ви устройва и боли. Чувствителен сте явно. Обърнах ви внимание на проблема, явно ще се учите в движение от проба-грешка.
Можехте да проучите преди да почнете и да планирате и проектирате правилно, а не да питате в последствие и да се цупите.
Успех.

Прикачен файл

4509.jpg
4509.jpg (12.56 KиБ) Видяна 922 пъти
Последна промяна от miliad на пон фев 07, 2022 6:07 pm, променено общо 1 път.
sergi - специалист
пон фев 07, 2022 5:32 pmmiliad написа:
" ТОН " няма, има истина в това което казвам, но вас не ви устройва и боли. Чувствителен сте явно. Обърнах ви внимание на проблема, явно ще се учите в движение от проба-грешка.
Можехте да проучите преди да почнете и да планирате и проектирате правилно, а не да питате в последствие и да се цупите.
Успех.
започвам да мисля, че половината народ е изперкал....най-малко!

попитах къде мога до поръчам парче по размер!
ако трабва да го напиша пак.....а не как да монтирам мивка.

е , къде беше вашето съдействие?
miliad - майстор
Върни се и прочети пак какво съм писал. Там някъде споменавам една фирма. Там някъде ти посочвам грешка в проектирането, която да отстраниш на ранен етап. Чудя се, за къв си губих времето.
Верно не си струва да даваш акъл безплатно. Ай, творчески успехи.
sergi - специалист
пон фев 07, 2022 6:12 pmmiliad написа:
Верно не си струва да даваш акъл безплатно. Ай, творчески успехи.
тук сте прав - когато помагаш в такъв форум, не е за да получиш нещо в замяна....

успех и на вас
на мен не ми е това работа
miliad - майстор
пон фев 07, 2022 6:25 pmsergi написа:
пон фев 07, 2022 6:12 pmmiliad написа:
Верно не си струва да даваш акъл безплатно. Ай, творчески успехи.
тук сте прав - когато помагаш в такъв форум, не е за да получиш нещо в замяна....

успех и на вас
на мен не ми е това работа
Не сте ме разбрали. Смисъла е, че когато получаваш нещо без усилия и безплатно, не можеш да го оцениш и усмислиш. Или както викаше прабаба ми: "Турен акъл в глава не седи, чедо!"
-Мерси!
-Няма защо!
MamaMy - майстор
Колега sergi, не обръщай внимание на някои индивиди. Тук всеки луд си е с волна програма :-D .
sergi - специалист
:partyman: :partyman:
пон фев 07, 2022 8:50 pmMamaMy написа:
Колега sergi, не обръщай внимание на някои индивиди. Тук всеки луд си е с волна програма :-D .
miliad - майстор
MamaTu, ти като негов нормален колега, що не му погнеш? Или възможностите стигат само до лични мнения.
Цъкни вместо него търсене в Гугъл на фирми за материали и разкрой в София, избери му една. Аз не съм от София, не ги знам всичките.
И от кухненски шкафчета нищо не разбирам, та не ми се връзвайте на глупостите. :wink:
Да провери и по групите във Фейса, там знаещи и "специалисти" има много.
Аз колкото мога направих, една фирма му посочих, снимки на обсолютно идентична кухня съм качил, че греши в изпълнението съм му казал, за друго-рязко изгубих желание.

Тема "нестандартни размери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: