• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Счупих стъклото на печката Beko, - свободно стояща!
Търся варианти за евтино отремонтиране, смяна само на стъклото, но не сервизно, защото ново е между 300 и 400 лв за този модел!
Дали е възможно да се сложи стъкло от каквато и да е друга печка с този размер, като се има предвид, че няма сензори, защото не е за вграждане!
petromaniq66 - специалист
Модел на печката? Колко да е евтино? В натура ли ще се плаща? Размери...може и някой да има все още такава печка за изхвърляне, но и за "Еконт"- пак пари трябват :-D .
krasi92 - майстор
Даа за този модел на беко специално са много скъпи. Ако си го намериш само втора употреба искаш чичо Манчо да ти го сложи. Може и да имаш късмет. Беко е масово използвана техника така че в олх може да се намери.
5kof - специалист
Потърсете някой, който ходи редовно на "разходки" до Одрин, или по-навътре в Турция. В някой от тамошните сервизи може да свърши работа. Успех!!!
чет фев 02, 2023 4:13 ampetromaniq66 написа:
Модел на печката? Колко да е евтино? В натура ли ще се плаща? Размери...може и някой да има все още такава печка за изхвърляне, но и за "Еконт"- пак пари трябват :-D .
модела: FSM67320DXT
zz_stefanov - майстор
Не съм чул някой да се е похвалил, че е сменил стълкокерамика евтино.
Дано при вас да не така.
чет фев 02, 2023 7:50 amzz_stefanov написа:
Не съм чул някой да се е похвалил, че е сменил стълкокерамика евтино.
Дано при вас да не така.
Едва ли! Другия ми вариант е да покрия и изолирам двата счупени котлона, които са един зад друг и да си я ползвам така! Но с какво?
chapara - майстор
Ужас, какво финансово падение, до къде са ни докарали. Компромиси с готвене, спане(легло), дори с пиене на вода да правиме :rolleyes: :shock:
kr1100 - майстор
чет фев 02, 2023 8:09 amЯна Кара написа:
чет фев 02, 2023 7:50 amzz_stefanov написа:
Не съм чул някой да се е похвалил, че е сменил стълкокерамика евтино.
Дано при вас да не така.
Едва ли! Другия ми вариант е да покрия и изолирам двата счупени котлона, които са един зад друг и да си я ползвам така! Но с какво?
Най- евтино с поцинкована ламарина, ама ще има въпроси как да изрежа отвори и да я огъна.
  • 1
  • 2

Тема "Счупено стъкло на керамичен плот на печка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: