Мечтата на всяка домакиня
dikata1975 - специалист
Здравейте,дайте мнения за телескопичен аспиратор за вграждане.Става въпрос за бранд ,като качество.Нещо което си заслужава парите
Димитър Димов - специалист
пон юли 17, 2023 10:15 pmdikata1975 написа:
Здравейте,дайте мнения за телескопичен аспиратор за вграждане.Става въпрос за бранд ,като качество.Нещо което си заслужава парите
Какво значение има марката,ако не може да се справи с ''уханията"?Според мен по-правилен щеше да е въпроса''имам помещение с еди-каква си квадратура,какъв аспиратор ще препоръчате(капацитет,цена ,марка).
dikata1975 - специалист
Извинявам се, става дума за две помещения(кухня+трапезария) с обща квадратура 25кв.м ,които са преходни и нямат врата между тях. Благодаря за поправката.
Jacomo - специалист
Falmec, ако има NRS в модела, даже е с подобрена акустика и е доста тих. Имам за пълно вграждане FALMEC GRUPPO INCASSO NRS и е топ. Супер мощен и много тих. Единственият проблем е как да му осигуриш приток на свеж въздух през зимата и да не измръзнеш. Аз отварям на микровентилация най-далечната стая с пуснато перде и отдолу пуснат вентилаторен конвектор на топло. Не е телескопичен, но е достатъчно мощен, за да няма смисъл от издърпване. Ако не отворя никъде, смуче от ревизиите и сифоните в баните.

Тема "Аспиратор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: