Мечтата на всяка домакиня
burkov - специалист
Относно микровълновата, помислете и за вариант в който тя е вградена във фурната.
Пести място и е практично.
yanko78 - специалист
В днешно време, при имане на съдомиялна, мивката остава много по малко използваема. За мен, в средата е най добре, стига да остава разстояние за работен плот. Съдомиялната, за мен е хубаво да е до мивката, понеже се приплакват съдовете и скачат в нея. Котлоните, задължително трябва да да най-близко до комина, обяснявам защо. В днешно време, естетически изглеждащите кухни са с високи горни редове шкафове и ако лепнете котлоните на далеч от комина, трябва да жертвате горната част на горните редове за тръбите на аспиратора. Фурната може и да е в страни от котлоните, тя не се нуждае толкова от аспиратор. Пращам ви кухните в къщи които имам, може да изчерпите някаква идея. На бялата, нямаше възможност мивката да е в средата, заради факта, че нямаше да остане плот. Високо стоящи уреди, са супер удобни и на всеки ги препоръчвам, но за жалост, изяждат от плота.


Изображение

Изображение
nork - специалист
пон ное 06, 2023 9:21 pmyanko78 написа:
Изображение
Точно това не се прави! Тоя дизайнер, ако е такъв може да си хвърли дипломата...... Сега, ако клиента настоява пак трябва да го разубеди, че бе е добре.
agi4ka_ написа:
.......
Картинката изглежда що годе добре
yanko78 - специалист
пон ное 06, 2023 10:58 pmnork написа:
пон ное 06, 2023 9:21 pmyanko78 написа:
Изображение
Точно това не се прави! Тоя дизайнер, ако е такъв може да си хвърли дипломата...... Сега, ако клиента настоява пак трябва да го разубеди, че бе е добре.
agi4ka_ написа:
.......
Картинката изглежда що годе добре
Ами как се прави бе господин разбирач. С какво си подплати мнението? Дизайнера съм аз и всичко сам си правя за хоби. Благодаря, че все пак сметна, че дизайнер го е правил. Дай твоите кухни да ги видим, белкем се пообразоваме малко и надградим хобита си. Типичният форумен нуб. “Не Е добре”. Снимах си личното пространство с цел да помогна на дамата. Ти д какво помогна освен да се изсереш с едно изказване “дизайнера да си …” Дай аргументи, снимай си твоята кухня, скоро няма да лягам, ще изчакам с интерес да е видя. Като казваш, че вече е добре проекта на жената, би ли ми казал, къде ще отиде крилото на вратата когато се отвори разбирачо? Вратите в съвременно жилище, седят постоянно отворени, щото топлим цялото жилище и ходим по гащи целогодишно, ама явно много ги разбираш.
Чудя се на себе си, що се хабя. За такива като теб, като влезна в някое жилище и почвам да бегам резко бате.
nork - специалист
пон ное 06, 2023 11:22 pmyanko78 написа:
Ами как се прави бе господин разбирач.
Написал съм го още 3ти пост :idea:

Ами бегай бързо бате..... Те хората са се хабили напразно да пишат едни дебели книги с науката "Ергономия", но всеки има право да си чупи главата както си реши, в случая да търчи между уредите! Буйстваш, но я кажи колко време прекарваш в кухнята? Но май жената търчи там, та тя да се спасява.......

Тема "Проект на кухня в апартамент по БДС" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: