Мечтата на всяка домакиня
desislava_7805 - напреднал
Имам нестандартна бокс кухня.Трябва ми програма за да си проектирам обзавеждането.Никога не съм го правила до сега но ми се налага.Моля помогнете ми !!!!!!!!!!!!!Може да ми дадете и идеи.
XpacTa - специалист
Ами то във форума има писано доста по въпроса, просто изисква малко усилия да издириш необходимите линкове. За по-лесно ето няколко:

Това е безплатна програмка на IKEA. Предполагам че е ограничена като функционалност, но може да почнеш от нея -> ЦЪК

Тази се казва ALNO Kitchen Planner. Също е безплатна, уловката май е че предлага модули само на тази фирма. Още не съм я разучавал, но може би това ще те ограничи до някъде -> ЦЪК и там под картинката цъкаш на "Download the ALNO Kitchen Planner now" и на следващия екран намираш "Start download now" и цъкаш на него, приемаш отворилото се споразумение и точкаш.

Третата е Kitchen Draw. Тя вече е платена, така че ще трябва да си я издириш от някой от безплатните сайтове. Мисля че и във форума може да намериш линк - пробвай с търсачката.
desislava_7805 - напреднал
благодаря ти върши ми добра работа
desislava_7805 - напреднал
имам сега един проблем -тъй като ще сме на камина с локално парно ми се отвори голям проблем.камината ще стои на мосеща колона от външната страна на бокса.оставили сме място на свода за да минава тръбата.проблема е как да скрием тази тръба''бурия''която минава по стената за да отиде в комина.ще стане ли според вас с някакъв шкаф?ако имате идеи моля кажете.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Пипала ли си кюнец на горяща печка?
XpacTa - специалист
То може да изглежда като шкаф, ама не е добра идея да може да се отваря и да се пипа вътре, а и май трябва да сложите вата с алуминиево фолио, която да отразява топлината, защото иначе има опасност за материала от който е изработена обшивката.
desislava_7805 - напреднал
за първи път ми е на дърва.ако се изолира със гипс картон и такава вата няма ли да стане .аз не разбирам затова моля за помощ и съвет това ни е голям проблем
desislava_7805 - напреднал
растоянието до комина е около1-2м. кажете какво да правя
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Зимно време ще му се радвате на топлоотдаването - хич не е малко! Лятно време го махате - и без това трябва да почистите.
Камината дали ще тегли с така поставен комин? Няма да е зле да пробвате сега. Времето е подходящо все още.
desislava_7805 - напреднал
печката прилича повече на ''кюмбе'' ако това има значение.идеята е печката да се декорира по някакъв начин да се остави само вратичката и кутията за почистването.взехме я мощна ама незнам както казваш дали ще топли.сега не можем да я пробваме защото не са поставени радиаторите а и тя не е монтирана

Тема "моля ви за помощ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: